Battle Royale

Pubg Mobile’a Yeni İçerikler Geliyor v0.15.0

Call of Duty Mobile’ın çıkışının ardından zor zamanlar geçireceği anlaşılan Pubg Mobile’a Yeni güncelleme bol içeriği ile yolda. Güncelleme detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Pubg Mobile v0.15.0 Güncelleme Notları

Desert Eagle tabanca

0.45mm mermi kullanan bu silah verdiği yüksek hasarla yakın temasta oldukça can yakacak. Ayrıca silah bütün haritalara eklenecek. Silaha 3 farklı eklenti ekleyip güçlendirmeniz mümkün.

BRDM-2 yeni zırhlı araç

Son zamanlarda en çok istenilen İçeriklerden birisi zırhlı araç. Bu araç 4 kişilik olup sadece taşıma amaçlıdır. İçinde silah kullanılamaz. Dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bununla birlikte yavaş hareket eder. Pubg Mobile‘ın en ilginç aracı olmasını sağlayan özelliği ise suda da gidebilmesidir.

Duvara tırmanma

Bu güncelleme ile birlikte artık Pubg Mobile‘da daha önce erişemediğiniz yerlere erişebilirsiniz. 2.5 metre yüksekliğe kadar zıplamak ve tutunmak mümkün.

Pubg Mobile v0.15.0 Güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Güncelleme için tam tarih verilmese de Ekim ayı içerisinde geleceği söyleniyor. Testlerde yakın zaman içinde başlayacak. Muhtemelen yeni sezonla birlikte bu güncellemeyi göreceğiz. Sezon sonları da ay ortalarına denk geliyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleHayatta KalmaRehber

Pubg Mobile 2 Parmak - 3 Parmak - 4 Parmak Ayarları

AksiyonRol Oyunu

Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?

Battle Royale

PUBG Mobile x Blackpink Etkinliği Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Hangi Telefonlarda 90 FPS Oynanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir