ListeMobil Oyun

En İyi Grafiklere Sahip 5 Mobil Oyun

Oyuncular ve okuyucular için eksimya da yeni, gerçekten güzel Grafiklere Sahip sizi şaşırtacak Mobil oyunları derledik. Bu en İyiler listemizin ilk yazısıdır. Daha sonra Mobil oyun konusunda en İyiler listemize farklı kategorilerde devam edeceğiz. Bu yazıda en iyi grafiklere sahip mobil oyunları sizler için derledik.

Unknown Fate

Karanlık yapısı, ilginç hikayesiyle ve yüksek grafik detaylarıyla ilginizi çekecek bir bulmaca oyunu. Hikayeyi size yaşatırken ilerlemenizi sağlayacak detayları da bulmanızı istiyor. En iyi grafiklere sahip mobil oyun serimizin ilk oyunu Unkown Fate’i aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Unknown Fate indir

Google Play

The World 3: Rise of Demon

Aksiyon ve rpg karışımı oyun detaylı grafik ve çizimleriyle ilginizi çekecek. Aksiyonun son bulmadığı oyunda yeni bir çok Mobil oyuna taş çıkartacak grafikler bulunuyor.

Ayrıca Bakınız:   Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu

The World 3: Rise of Deamons indir

AppStore
Google Play

Godfire:Rise of Prometheus

Sadece iOS tarafında bulunan oyun sizlere inanılmaz bir rpg deneyimi yaşatacak. İşin içine en iyi grafikler de girince Godfire:Rise of Prometheus vazgeçilmez Mobil oyunlardan oluyor. Konsol kalitesinde grafiklere sahip bu oyunu indirin.

Godfire: Rise of Prometheus indir

AppStore

Gods of Rome

Eski ama grafikleri hala kabul edilecek kadar iyi bir mobil oyun. Gods of Rome platform üzerinde savaşlar yaptığınız, bunu yaparken de mitolojik tanrıları kullandığınız bir dövüş Aksiyon oyunu.

Gods of Rome indir

AppStore
Google Play

Wild Blood

Ücretli olmasına rağmen yüksek Grafikli mobl oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. İçerisinde bir çok sınıfın bulunduğu Wild Blood Mobil oyunu rpg arayanlar için en iyi grafiklere sahip bir oyundur.

Ayrıca Bakınız:   Battle Chasers: Nightwar Android İçin Yayınlanacak

Wild Blood indir

AppStore
Google Play

Mobil oyunlar konusunda en İyiler listeleri iz farklı kategoriler için gelmeye devam edecek.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMMORPG

Denemeye Değer 10 Adet MMORPG

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

ListeMobil Oyun

En İyi Multiplayer Oyunlar 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir