Haber

Diablo 2’nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular

Efsane oyun Diablo 2 hakkında dedikodular çıkıyor. Acaba yenilenmiş sürümü yani Remastered gelecek mi? Diablo 2 yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacak mı? İşin başındaki yetkili açıkladı.

Kodlar kaynoldu

Başlık ilginç ama bu bir parodi değil. Max Schaefer, oyunun yaratıcı ekibinden geliştirici, Diablo 2’nin kaynak kodlarının kaybolduğunu açıkladı.

Diablo 2 geliştirilirken kaynak kodlar kayboluyor, ekip bu efsane oyunu neredeyse çıkarmaktan vazgeçiyor. Kaynak kodlar kaybolduğu için daha fazla iş yükü oluyor. Sonrasında bir şekilde oyun piyasaya çıkıyor. Kaynak kodlar olmadan Remastered ‘da olmaz diyen Max Schaefer olumsuz haberi veriyor.

Diablo 2 Remastered çok zor

Bir çok oyunun yenilenmiş sürümü karşımıza çıkıyor. İlk halinden çok daha iyi grafik ve dinamiklerle oyuncuları etkilemeyi başaran oyunlar listesine maalesef Diablo 2 eklenmeyecek. Diablo 2 Remastered konsollarda şimdilik yerini almayacak.

Ayrıca Bakınız:   xCloud Bulut Oyun Servisi Oyun Listesi

Acaba Diablo 2’nin kaynak kodları nereye gitti?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Basın BülteniHaber

Türkiye'de En Çok Battle Royale Seviliyor

Haber

Google Stadia Chromecast Cihazları Çok Isıtıyor

Haber

Minecraft Earth Oynayabilecek Bütün Telefonlar Listesi

Haber

xCloud Bulut Oyun Servisi Oyun Listesi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir