Haber

Diablo 2’nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular

Efsane oyun Diablo 2 hakkında dedikodular çıkıyor. Acaba yenilenmiş sürümü yani Remastered gelecek mi? Diablo 2 yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacak mı? İşin başındaki yetkili açıkladı.

Kodlar kaynoldu

Başlık ilginç ama bu bir parodi değil. Max Schaefer, oyunun yaratıcı ekibinden geliştirici, Diablo 2’nin kaynak kodlarının kaybolduğunu açıkladı.

Diablo 2 geliştirilirken kaynak kodlar kayboluyor, ekip bu efsane oyunu neredeyse çıkarmaktan vazgeçiyor. Kaynak kodlar kaybolduğu için daha fazla iş yükü oluyor. Sonrasında bir şekilde oyun piyasaya çıkıyor. Kaynak kodlar olmadan Remastered ‘da olmaz diyen Max Schaefer olumsuz haberi veriyor.

Diablo 2 Remastered çok zor

Bir çok oyunun yenilenmiş sürümü karşımıza çıkıyor. İlk halinden çok daha iyi grafik ve dinamiklerle oyuncuları etkilemeyi başaran oyunlar listesine maalesef Diablo 2 eklenmeyecek. Diablo 2 Remastered konsollarda şimdilik yerini almayacak.

Acaba Diablo 2’nin kaynak kodları nereye gitti?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Haber

Windows 11 Oyunculara Ne Sunacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir