Haber

Diablo 2’nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular

Efsane oyun Diablo 2 hakkında dedikodular çıkıyor. Acaba yenilenmiş sürümü yani Remastered gelecek mi? Diablo 2 yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacak mı? İşin başındaki yetkili açıkladı.

Kodlar kaynoldu

Başlık ilginç ama bu bir parodi değil. Max Schaefer, oyunun yaratıcı ekibinden geliştirici, Diablo 2’nin kaynak kodlarının kaybolduğunu açıkladı.

Diablo 2 geliştirilirken kaynak kodlar kayboluyor, ekip bu efsane oyunu neredeyse çıkarmaktan vazgeçiyor. Kaynak kodlar kaybolduğu için daha fazla iş yükü oluyor. Sonrasında bir şekilde oyun piyasaya çıkıyor. Kaynak kodlar olmadan Remastered ‘da olmaz diyen Max Schaefer olumsuz haberi veriyor.

Diablo 2 Remastered çok zor

Bir çok oyunun yenilenmiş sürümü karşımıza çıkıyor. İlk halinden çok daha iyi grafik ve dinamiklerle oyuncuları etkilemeyi başaran oyunlar listesine maalesef Diablo 2 eklenmeyecek. Diablo 2 Remastered konsollarda şimdilik yerini almayacak.

Ayrıca Bakınız:   Elden Ring'in Konsollara Gelişi Gecikecek Mi?

Acaba Diablo 2’nin kaynak kodları nereye gitti?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

The Witcher 3 - Başlangıç Rehberi

Rol Oyunu

Harry Potter RPG 2021'in Sonlarına Doğru Çıkabilir

Haber

Epic Games Store Mobil Cihazlar İçin Yayınlanacak

HaberRol Oyunu

Harry Potter RPG'si 2021 Yılıdnı Geliyor (Söylenti)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir