Haber

Diablo 2’nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular

Efsane oyun Diablo 2 hakkında dedikodular çıkıyor. Acaba yenilenmiş sürümü yani Remastered gelecek mi? Diablo 2 yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacak mı? İşin başındaki yetkili açıkladı.

Kodlar kaynoldu

Başlık ilginç ama bu bir parodi değil. Max Schaefer, oyunun yaratıcı ekibinden geliştirici, Diablo 2’nin kaynak kodlarının kaybolduğunu açıkladı.

Diablo 2 geliştirilirken kaynak kodlar kayboluyor, ekip bu efsane oyunu neredeyse çıkarmaktan vazgeçiyor. Kaynak kodlar kaybolduğu için daha fazla iş yükü oluyor. Sonrasında bir şekilde oyun piyasaya çıkıyor. Kaynak kodlar olmadan Remastered ‘da olmaz diyen Max Schaefer olumsuz haberi veriyor.

Diablo 2 Remastered çok zor

Bir çok oyunun yenilenmiş sürümü karşımıza çıkıyor. İlk halinden çok daha iyi grafik ve dinamiklerle oyuncuları etkilemeyi başaran oyunlar listesine maalesef Diablo 2 eklenmeyecek. Diablo 2 Remastered konsollarda şimdilik yerini almayacak.

Acaba Diablo 2’nin kaynak kodları nereye gitti?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Dying Light 2: Stay Human

Dying Light 2'ye Beş Yıl Boyunca Güncelleme ve Yeni İçerik Garantisi Verildi

Nişancı Oyunu

Serious Sam: Siberian Mayhem Yeni Fragman ve Çıkış Tarihi

Rol Oyunu

Hogwarts Legacy düşündüğümüzden daha erken çıkabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.