Haber

Diablo 2’nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular

Efsane oyun Diablo 2 hakkında dedikodular çıkıyor. Acaba yenilenmiş sürümü yani Remastered gelecek mi? Diablo 2 yenilenmiş haliyle karşımıza çıkacak mı? İşin başındaki yetkili açıkladı.

Kodlar kaynoldu

Başlık ilginç ama bu bir parodi değil. Max Schaefer, oyunun yaratıcı ekibinden geliştirici, Diablo 2’nin kaynak kodlarının kaybolduğunu açıkladı.

Diablo 2 geliştirilirken kaynak kodlar kayboluyor, ekip bu efsane oyunu neredeyse çıkarmaktan vazgeçiyor. Kaynak kodlar kaybolduğu için daha fazla iş yükü oluyor. Sonrasında bir şekilde oyun piyasaya çıkıyor. Kaynak kodlar olmadan Remastered ‘da olmaz diyen Max Schaefer olumsuz haberi veriyor.

Diablo 2 Remastered çok zor

Bir çok oyunun yenilenmiş sürümü karşımıza çıkıyor. İlk halinden çok daha iyi grafik ve dinamiklerle oyuncuları etkilemeyi başaran oyunlar listesine maalesef Diablo 2 eklenmeyecek. Diablo 2 Remastered konsollarda şimdilik yerini almayacak.

Acaba Diablo 2’nin kaynak kodları nereye gitti?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA Online Service Carbine Silahı Nasıl Elde Edilir?

Farming SimulatorRehber

Farming Simulator 19'da Yeni tarla satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir