Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’ın Son Güncellemesi Rapid Fire Mode’u Geri Getiriyor

Call of Duty Mobile , eski bir hayran favorisini geri getiren güzel bir yeni güncelleme alıyor. Yoğun talep üzerine Rapid Fire Mode (hızlı ateş modu) oyuna sadece sınırlı bir süre için geri dönüyor. Hızlı Ateş Modu’nu oynamadıysanız, çok sevmeniz için iyi bir şansınız var. Her şey yıkıma neden olmak ve savaş alanında eğlenmek için.

Operatör becerileri ve scorestreaks için azalan bekleme süreleri, bu vahşi modun neler yapabileceğini gösteriyor. Bu, büyük silahlarınızı tekrar kullanmak için sonsuza dek beklemek zorunda kalmayacağınız anlamına geliyor.

Rapid Fire Mode Nedir?
Rapid Fire, COD Mobile Season 3 güncellemesi ile gelen yeni bir sınırlı süreli oyun modudur. Rapid Fire, sınırsız cephane, daha hızlı skor puanı ve daha kısa operatör beceri bekleme süresi olan eğlenceli bir oyun modudur ve oyuncuların kamp yapmak yerine scorestreakslarını spam etmek için çok sayıda öldürme yapmaya çalıştığı yerlerde oyunu daha hızlı hale getirir. Rapid Fire’ın ana hedefi, 5 oyunculu her takımın oyunu kazanmak için önce 65 elemenin toplam skoruna ulaşması gerektiğidir. Rapid Fire oyun modu sizi rastgele haritaya atacaktır, bu modda haritayı seçemezsiniz.

Bu tek oldukça aksiyon dolu bir deneyim sunuyor. Farklı operatör becerilerinin neredeyse her yerde neredeyse sürekli olarak etkinleştirildiğini hayal edin.

 

 

Bu ilginizi çekmediyse, bu modda sınırsız cephaneye sahip olmanıza bayılacaksınız. Evet, böylece merminizi durmadan sıkabilir ve bir havai fişek gösterisinin tadını çıkarabilirsiniz.

Rapid Fire gerçekten çılgın bir mod ve sınırsız cephane bunu gerçekten mükemmel hale getieiyor. Ancak, mod sadece 26 Şubat’a kadar mevcut olacak, bu yüzden bitmeden hemen şimdi oynamak akıllıca olacaktır.

 

 

Sticks & Stones Modu da ayrıca Rapid Fire ile birlikte başarılı bir dönüş yapıyor. Bu mod biraz daha uzun sürecek ve 29 Şubat’ta sona erecek.

Rapid Fire’ı geri getirmenin yanı sıra, Battle Pass’te de bir değişiklik var. Özellikle en büyük değişiklik, çeşitliliğe ek olarak zaten sahip olduğunuz silahların varyantlarını kazanma fırsatına sahip olmanızdır.

 

 

Ancak bu güncelleme Nisan ayına kadar geçerli olmayacak, ama güncellemenin büyüklüğünü düşündüğünüzde bunun yakın bir tarih olduğunu düşünebilirsiniz.
Son olarak, Kredi Mağazası her ay yeni içerik yayınlayacak. Bu, diğer birçok şey arasında yeni silahlar ve operatör Becerilerini bize sunacak.

Call of Duty Mobile Google Play’de ve App Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir .

Rapid Fire Modu Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Call of Duty Mobile Nedir?
Call of Duty: Mobile, TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Activision tarafından Android ve iOS için yayınlanan ücretsiz bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 1 Ekim 2019’da piyasaya sürüldü
Rapid Fire Mode Kazanmak İçin İpuçları

Hardline perk kullanın

Bu perk bu hızlı ateşte kullanmak için çok yararlıdır, çünkü skor puanının kilidini açmak için daha da hızlı bir puan almanıza yardımcı olur.

Ölümcül puanlama kullanın

Hunter Killer Drone, Predator Missle, Sentry Gun, VTOL gibi puanlama bu modda kullanmak iyidir, çünkü bu puanlamalarını kullanırken her zaman güvenli öldürmeler elde edebilirsiniz.

Ölmeden öldürür

Hayatta kalmaya çalışın ve Predator füzesi veya VTOL gibi daha yüksek puanlı scorestreaksin kilidini açmak için diğerlerini art arda öldürmeye çalışın.

SMRS kullanın

Evet SMRS, çünkü düşman ekibinin sizin yeniden çıkış bölgenize göndermeyi sevdiği sinir bozucu counter-uav ‘ı yok etmeye yardımcı olabilir.

Rapid Fire Mode Görevleri Ve Ödüller
Görev Ödül
1 Rapid Fire Maçı Oyna 100 Kredi
2 Rapid Fire Maçı Oyna Korkusuz Asker Kutusu
1 Rapid Fire Maçı Kazanın 100 Kredi
Rapid Fire Maçlarında 20 Düşmanı Öldür 200 Kredi
Rapid Fire Maçlarında 50 düşmanı öldür Korkusuz Asker Kutusu

Call of Duty Mobile İndir

Call of Duty Mobile İndirmek için size bir kaç yöntemden bahsedeceğiz. Eğer oyunu indirmek konusunda problem yaşıyor veya alternatif arıyorsanız bu küçük bilginin oldukça faydası olacaktır.

Call of Duty Mobile Android için indir

Call of Duty: Mobile 5. Sezon
Call of Duty: Mobile 5. Sezon

Call of Duty Mobile iOS için indir

‎Call of Duty®: Mobile
‎Call of Duty®: Mobile
Fiyat: Ücretsiz+

Call of Duty Mobile Emülatör

Bunların dışında oyunu emülatörle de oynamak mümkündür. Bir çok emülatörde desteklenir. Bunların en önemlisi resmi denilebilecek Tencent’in emülatörü olan Gameloop’tur.

Gameloop – LD Player – Bluestack

Call of Duty Mobile PC İndir

Call of Duty Mobile’ı PC’den oynamak için bir emülatöre yani diğer adıyla Android Uygulama Oynatıcıya (App Player) ihtiyacınız bulunuyor. Bir çok emülatör piyasada kullanılıyor. Call of Duty Mobile’ı bilgisayardan oynamak için en popüler olanları sizler için yukarıda açıkladık. Birini kullanmanızı ve özellikle seçim yaparken oyuncu tavsiyelerine uymanızı öneririz.

Call of Duty Mobile APK İndir

Eğer resmi uygulama marketlerinden Call of Duty Mobile’ı indiremediniz ya da bir kısıt / sıkıntı çıktı. O halde size bir kaç apk bağlantısı verelim. iOS için bu durum çoğu zaman geçerli olmasa da Android kullanıcıları uygulamayı sadece marketten indirmek zorunda değil. Bu durum güncellemelerde sıkıntı çıkarsa da bir çok kişi tarafından kullanılıyor. İşte size bir kaç apk bağlantısı.

Bu sitelerdeki dosyalardan sorumlu değiliz. Zira APK yüklemeyi son çare olarak düşünün. Normalde Google böyle bir özgürlük sunsa da dış kaynaklardan yüklemeyi önermiyor. Ayrıca apkler otomatik olarak güncellenemediği için her seferinde yeni sürümü indirmelisiniz. Bu açıdan bağlantılardaki sürümler zaman içinde eskiyebilir.

Call of Duty Mobile Oyna
Neden Call of Duty Mobile oynamalıyım diyenler için bir kaç iyi tarafından bahsedelim. Elbette herkesin kendine özgü bir tarzı olsa da oyun genel manada iyi.

  1. Dünya çapında oynanıyor.
  2. Kısa süre içerisinde indirme rekorları kırdı.
  3. Grafikleri yeterli derecede iyi.
  4. Bir çok oyun modu var.
  5. Bu modlardan birisi de Battle Royale.
  6. Battle Royale dünyanın en çok oynanan türlerinden birisi.
  7. Bilindik COD kahramanlarıyla oynama imkanı.

Bunun gibi daha bir çok sebep sayılabilir.

Call of Duty Mobile Büyük Resim Galerisi

[rl_gallery id=”9817″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir