AksiyonPC

Mortal Kombat 11′ Spawn Geliyor

Spawn, 8 Mart 2020’de Mortal Kombat 11’e geliyor. Aynı zamanda Spawn serisinde yazar ve sanatçı olan ünlü çizgi roman sanatçısı Todd McFarlane’in de bu karakterin tasarımına bir el atmış olabilir. Zira Twitter üzerinden de duyuruyu kendi yaptı. İlgili tweet hemen alt kısımda. Mortal Kombat 11, en yeni ve çok bilinen dövüş oyunlarından bir tanesi olarak yoluna devam ediyor.

Yanıt olarak, resmi Mortal Kombat Twitter hesabı paylaşıma şu şekilde cevap vermiş: “İnanılmaz figür? Kesinlikle! Kombatı kanıtlanmış mı? 3/8 de göreceğiz, Todd McFarlane”

Joker, Mortal Kombat 11’deki listeye eklenen en yeni karakter olarak güncelleğini koruyor. Çıkışından önce güncellemesi Youtuber kesime verildi ve hakkında çok şey duyduk. Muhtemelen Spawn hakkında da benzer bir yol izlenebilir. Yani verilen tarihte sadece duyurusu yapılabilir ya da hazırsa yine bir kesime erken açılabilir veya verilen tarihte tamamen yayınlanabilir.

Mortal Kombat 11 PC
Mortal Kombat 11 PC sürümü en çok satılan sürümlerden birisidir. Steam üzerinden alabileceğiniz Mortal Kombat 11 PC şu sıralar 102₺ olarak satılıyor. Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir dövüş oyunudur. Unreal Engine 3’ün yoğun şekilde değiştirilmiş bir versiyonunda çalışan Mortal Kombat serisinin on birinci bölümü ve 2015 / Mortal Kombat X’in devamı niteliğindedir. Şu an piyasadaki en iyi dövüş oyunlarından birisi. Ayrıca hikayesi bakımından da dünya çapında bilinen oyun
Mortal Kombat 11 Premium Edition
Mortal Kombat 11 Premium Edition normal sürümden biraz daha pahalı olup içeriği de farklıdır. Mortal Kombat 11 Premium Edition içeriği aşağıdaki gibi listelenebilir. MK11 Premium Sürümüne dâhil olanlar:

  • Ana Oyun
  • Kombat Paketi

Kombat Paketine dâhil olanlar:

  • 6 yeni indirilebilir ve oynanabilir karakter içeriği
  • İndirilebilir karakter içeriklerine 1 hafta önceden erişim
  • 7 Kostüm
  • 7 donanım seti

Bu içerik zaman içinde değişebilir. Mortal Kombat 11 Premium Edition normal sürüm gibi Steam üzerinden alınabilir.

Mortal Kombat 11 Steam
Mortal Kombat 11 Steam ‘de oldukça çok satılan dövüş oyunlarından birisidir. Özellikle Fatality sahneleriyle ilgi çeken oyun belli bir yalın üzerindekilerin erişimine sunuluyor. Steam hesabınız üzerinden oyunu görüntüleyemiyor ya da satın alamıyorsanız sebebi yaşınız olabilir. Baktığımız zaman Mortal Kombat 11 Steam fiyatı olarak bir kaç bilgi verebiliriz.

Fiyatların 24/2/2020 tarihinde verilmiş olduğunu unutmayın. Zaman içinde değişebilir.

  • Mortal Kombat 11 : 102₺
  • Mortal Kombat 11 Premium Editin : 144₺
  • Mortal Kombat 11 PE + Injustice 2 LE – Premier Fighter : 194,40₺ (İndirim Uygulanmıtır. Değişebilir)
  • Mortal Kombat 11 and X Bundle : 161₺

Steam üzerinden satın alınan Mortal Kombat 11 Steam ürününü oynamak için Steam arayüzünü indirmeniz gerekir.

Mortal Kombat 11 PC Kurulumu
Mortal Kombat 11 PC Kurulumu için Steam üzerinden anlatım yapacak olursak ilk önce buradan Steam uygulamasını indirin. Daha sonra Steam uygulamasına giriş yaptıktan sonra buradan Mortal Kombat Steam sayfasına gidin. Ardından oyunu satın alın. Satın almak için Steam profilinize bir kart bilgisi vermeniz gerekiyor. Oyunu aldıktan sonra Steam sayfası üzerinden indirin. Aynı yerden kuruluma devam edin.
Mortal Kombat 11 PS4
Mortal Kombat 11 PS4 özellikle fiyatıyla dikkat çeken bir oyun oluyor. PC sürümü gibi PS4 sürümü de olan oyun kumandanın rahatlığıyla da oldukça ilgi görüyor. Playstation Store üzerinden satın alabileceğiniz oyunun bu gün fiyatı 419₺ olarak belirlenmiş. İncelemek isteyenler için bağlantı burada. PS4 sürümünde 2-8 kişiye kadar ağ içi çok oyunculu desteği verilirken çevrim içi oynamak isterseniz PS Plus üyeliğinizin olması gerekiyor.
Mortal Kombat 11 Satın Al
Mortal Kombat 11 Satın Almak için bir kaç alternatiften bahsetmek gerekiyor. En büyük alternatifin Steam olduğundan bahsettik. Yukarıda günün fiyatlarını görebilirsiniz. Bir konsol oyuncusuysanız fiyat daha da yükseliyor. Hemen üst kısımda bulabilirsiniz. Bunun dışında Mortal Kombat 11 PS sürümü için başka satın alma seçenekleri de bulunuyor.

Bu sitelerin satışı ve fiyat politikası ve de kendileriyle hiç bir ilgimiz yoktur. Bağlantılar sadece bilgi ve yardım olsun diye verilmiştir. Satın almak size kalmıştır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Sonunda PS4 ve Xbox One Oyuncularının Birlikte Parti Kurmasına İzin Veriyor