Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

PCSavaş Oyunları

Güney Kore’deki Overwatch Ligi Oyunları Koronavirüs Endişeleri Nedeniyle İptal Edildi

Blizzard, koronavirüs salgınıyla ilgili artan endişelerin ardından Asya’daki başka Overwatch Ligi oyununu iptal etmek zorunda kaldı. Şirket, 29 Şubat – 22 Mart tarihleri ​​arasında Güney Kore’de gerçekleşecek olan bir dizi maçı “oyuncularımızın, taraftarlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumak için” iptal ettiğini duyurdu.

Bu, Çin’deki oyunların iptal edilmesinin ardından Kore’ye taşınan bir dizi gösteri maçının yanı sıra 7 ve 8 Mart’ta Dongdaemun Design Plaza’da Seul Hanedanlığı tarafından ev sahipliği yapılacak Kore oyunlarını da içeriyor. Dynasty, yaptığı açıklamada, “Bu maçları yeniden planlamak için ligle çalışıyoruz ve lig müsait olduğunda daha fazla bilgi paylaşacağız.” dedi. Hanedanın ana şirketi Gen.G Esports daha önce, etkinlikten elde edilen gelirin yüzde 100’ünün ve Mart ayına kadar yapılan mal satışlarının koronavirüsle ilgili hayır kurumlarına bağışlanacağını söyledi.

Geçen ay Blizzard, Çin’de Şubat ve Mart ayları için planlanan tüm OWL oyunlarını iptal ettiğini açıkladı. Overwatch Ligi şu anda üçüncü sezonunun ortasında ve turnuvanın geleceği için hayati bir lig. Bu, ligin 20 takımının her birinin kendi şehrinde maçlar düzenleyeceği ilk sezon; OWL altı farklı ülkede ve üç kıtada ekiplere sahiptir. Asya, lig için dört önemli takım ve Güney Kore’den gelen birçok yıldız oyuncuyla lig için özellikle önemli bir pazar.

overwatch

Overwatch e-sporları için iş operasyonları ve ürün stratejisi Başkan Yardımcısı Jon Spector, bu ayın başlarında Verge’ye “Zor bir karar vermiştik” dedi. “Yıllardır Çin’de bu maçları oynatmaktan heyecan duyduk, taraftarlar ve oyuncular bu konuda heyecanlı. Ancak oyuncu güvenliğinin önce gelmediği tek bir tartışmamız olmadı. ” Üç hafta içinde, tüm lig maçlarına Amerikan takımları, en son Washington Justice bu hafta sonu, ev sahipliği yaptı.

Elbette, OWL, koronavirüs salgından etkilenen tek oyun değil ve bu sıkıntı, diğer birçok önemli spor olarını da derinden etkiliyor. Çin Efsaneler Ligi Pro League, 2020 sezonunda sadece bir hafta boyunca askıya alındı ​​ve şu anda 26 Şubat’tan itibaren bir çevrimiçi alıştırma oyunlarını başlatmayı planlıyor. Bu arada League of Legends Şampiyonlar Kore’de maçlar yapılıyor ama herhangi bir izleyici yok ve popüler mobil oyun Honor of Kings / Arena of Valor için bir Çin ligi olan King Pro League, çoşkulu kalabalığın olduğu arenalardan çok artık çevrim içi şeklinde oynanacak ve yayın yapacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

Haber

Beklenen İki Muhteşem Oyun Gecikecek

Overwatch

Overwatch'ın McCree'si Yakında Yeni Bir İsim Alacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mortal Kombat 11′ Spawn Geliyor