ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

Zayıf düşmanları geçersiniz ve asıl düşmanla savaşma vakti gelmiştir. Siz de hazır mısınız? Boss savaşları, oyunun en unutulmaz bölümlerinden bazılarıdır, yeteneklerinizin ötesinde bir düşmana karşı karşıya gelirken kanınızı kaynatır ve sizi zor duruma sokar.  Ödüllerde güzel olunca bir sonraki boss savaşı için daha da heyecanlanırsınız ve hazır hale gelirsiniz.

Bununla birlikte, zor olduğundan değil, kim olduğunu bildiğiniz için bir kavgadan korktuğunuz nadir bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Belki bir bossu yenmek size kendinizi bile kötü hissettirebilir. Onu iyice tanıdıktan sonra belki onunla savaşmaktan da vazgeçebilirsiniz. Yakın bir müttefik, içgüdüsel bir hayvan ya da sadece sevimli bir kötü adam, bu savaşlardan bazıları size üzücü gelebilir.

Ahlaki ya da tamamen geçmişinizi bildiğiniz bir boss savaşı bir çoğu tarafından kötü sonuçlanabilir. Hatta bazıları bossun kazanmayı hakettiğini düşünerek ona adil bile davranız. İşte bu listede kestiğinizde üzülebileceğiniz bosslardan bahsedeceğiz. Gelin sayfa sayfa ilerleyelim.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Elden RingListeRehber

Elden Ring'de Kullanabileceğiniz En İyi Büyüler, Sihirler ve Zararlı Etkiler

Elden RingListe

Elden Ring'de Büyücüler İçin En iyi 5 Armor Seti

Liste

Oyundan Uyarlanmış Tv Dizileri (Açıklananların Hepsi)

ListeRehberValorant

Valorant'taki En İyi Destek Ajanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz