Battle Royale

Pubg Sonunda PS4 ve Xbox One Oyuncularının Birlikte Parti Kurmasına İzin Veriyor

Konsol savaşları son on yıldır sürüyor ve Herkes bugünlerde bunun sddecr bir cross Server ile çözüleceğine emin ve PUBG’nin son konsol güncellemesi PS4 ve Xbox One oyuncularının parti yapmasına izin vererek herkesi bir araya getiriyor.

Ekim ayında sınırlı sayıda kişiyi konsollar arası oynatmayı test ettikten sonra, PUBG’nin 6.2 güncellemesi, PS4 ve Xbox One oyuncularının tek bir partide toplanmasına izin vererek herkesin bu özelliğe erimesini mümkün kıldı. Bu noktaya kadar konsol kullanıcıları aynı maçlarda oynayabilir, ancak birlikte bir takıma katılamazlardı. Artık consollar arası tek bir partide birleşmeniz mümkün.

PS4 ile oynayanlar parti kurmak istedikleri Xbox oyuncusunun etiketini ya da Xbox oyuncuları parti kurmak için PS4 oyuncusunun PSN Adını oyun içinde arayabilirler. Bu güncelleme yakında erişilebilir olacak ama test sunucusunda özelliğin aktif olduğunu ve şimdi test sunucusunda kullanabileceğinizi belirtelim.

PlayStation 4 ve Xbox One arasında çapraz platform artık mümkün olsa da, PC’nin konsollarla çapraz platform oluşturup oluşturamayacağı hakkında bir açıklama yok ve bunun ihtimali de oldukça düşük görünüyor. Klavye ve fare oyuncularını denetleyici oynatıcılarla aynı lobiye koymak, haksızlık olabilir çünkü oyun kumandası nişan almak ateş etmek ve kontrol etmek açısından her türlü daha zor.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Mart Sonuna Doğru Zombi Modunu Kaldırıyor

6.2 güncellemesi ayrıca, el bombalarında çeşitli denge değişikliklerinin yanı sıra, yeni harita Karakin’e daha fazla iyileştirici öğe ve bazı silahlara nerf bununla birlikte loot dengelemesi getiriyor. Merakla beklenen 8v8 Takım Ölüm Maçı modunu da bu güncelleme içinde yer alabilir. Eğer ilginizi çekiyorsa bütün notları, burada bulabilirsiniz.6.2 güncellemesi ayrıca, el bombalarında çeşitli denge değişikliklerinin yanı sıra, yeni harita Karakin’e daha fazla iyileştirici öğe ve nerf keskin nişancı silahı damlası eklemek için yağma dengelemesi ile birlikte, merakla beklenen 8v8 Takım Ölüm Maçı modunu da tanıttı. Saldırı planınızı düzgün bir şekilde işaretleyebilmeniz için şık bir yol noktası özelliği de var. Eğer tüm fantezi gıdıklayan, derinlemesine yama notları burada bulabilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Halo 3 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rol Oyunu

Albion Online'ın Binek Sisteminde Değişiklikler Oluyor

Battle Royale

PUBG Mobile Hilecilerle Nasıl Mücadele Ediyor?

Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile'a Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir