Rol Oyunu

Bir Sonraki Mobil Final Fantasy Oyununa Ön Kayıt Yapabilirsiniz

Square Enix’in bir sonraki mobil Final Fantasy oyunu şimdi Google Play’de ön kayıt için hazır. Brave Exvius serisinin bir parçası olan War of The Visions, taktik sıra tabanlı bir RPG’dir. Oyun Final Fantasy Tactics’ten daha yeni ve görsel olarak hala iyileştirmeler yapılıyor.

War of the Visions tamamen benzersiz bir hikayeye sahip olacak, ancak önceki ve mevcut Final Fantasy oyunlarının bir parçası olan karakterleri de içerecek. Örneğin, Final Fantasy XIV Shadowbringers’ın popüler bir karakteri olan Y’shtola, beşinci ön kayıt kilometre taşına ulaşıldığında oyunculara oyun içi kullanım için ödül olarak verilecek.

War of the Visions Final Fantasy Brave Exvius bu Bahar mobilde oynanabilecek

Ön kayıt sitesinde listelenen genel zaman dilimi oyunun ne zaman çıkacağı konusunda bilgi veriyor, ancak belirli bir gün veya aydan bahsetmiyor. Şu anda bilinen tek şey, Mart, Nisan veya Mayıs aylarında başlayabileceğidir. Bu oldukça geniş bir zaman dilimi. Tabii ki oyunun tam olarak ne zaman indirilebileceğini bilmek için en iyi ihtimal ön kayıttır. Ayrıca, bunu yaparsanız Square Enix’in her kilometre taşı için verdiği her ödülü oyun başladığı zaman alırsınız.

Toplam 6 kilometre taşından harika ödüller

Toplamda altı farklı kilometre taşı var. Ön kayıt için kaydolan her oyuncu oyun başladığı zaman eğer ulaşılabilirse hepsini alacak. Birincisi sadece 50.000 kullanıcı gerektirir ve ödül 250 visiore (oyunun para birimi) ve 20 Gil Snapper. İkinci kilometre taşı, 250 visiore ve 5 NRG geri yükleme iksiri ödülüne sahip ve buna 100.000 kullanıcı ön kayıt olduğu zaman erişilebiliyor.

Üçüncü kilometre taşı, oyunda kullanılabilir bir silaha ek olarak 250 visiore olması nedeniyle her şeyin biraz heyecan verici hale geldiği yerdir. Silah ise Excalibur. Kilometre taşları 4 ve 5, diğerleriyle aynı miktarda visiore ile gelir, ancak sırasıyla Siren görüntü kartı ve Y’shtola karakter birimi de dahil olmak üzere ekstra özel güzellikler barındırır.

Altıncı dönüm noktasına ulaşılırsa, önceden kayıt yaptıran herkes 1.000 visiore alır. Bu bir ve son kilometre için bütün eşiklerden daha çok oyun içi para birimi ödülü veriyor. Orijinal Brave Exvius ücretsiz bir Final Fantasy oyunu olduğu için bu oyunun da ücretsiz olması muhtemeldir. Square Enix’in Android’de bol miktarda ücretli oyun yayınladığı için her zaman premium bir oyun olma şansı da var elbette. Ön kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıdan ilerleyebilirsiniz.

FINAL FANTASY BE:WOTV
FINAL FANTASY BE:WOTV
Geliştirici: SQUARE ENIX Co.,Ltd.
Fiyat: Ücretsiz

Kaynak: AndroidHeadlines

War of The Visions APK
Final Fantasy’nin yeni mobil oyunu War of The Visions daha ön kayıt aşamasında. Peki bu aşamada apk ile oynamak mümkün mü? Bunu öğrenmeniz için sizlerle War of The Visions apk indirebieceğiniz bir bağlantı verebiliriz. Hemen denemek için buradan kontrol edin.
War of The Visions Global
Haberden de anlaşılacağı üzere War of The Visions Global sürüm 2020 yılı içinde ilk çeyrekte veya ikinci çeyreğin başında yani Mart, Nisan, Mayıs gibi yayınlanacaktır. Daha basit bir takip için ve oyun çıktığında kaçırmamak için yazı içinde verilen bağlantıdan ön kayıt yaptırabilir ve çıktığında bildirim alabilirsiniz.
War of The Visions Reddit
War of The Visions Reddit sayfası bulunuyor. Bu sayfa elbette İngilizce kaynak içeriyor. Final Fantasy hayranları War of The Visions Reddit sayfasından çok daha detaylı bir kullanıcı tecrübelerine erişebilir ve oyunla ilgili paylaşım yapabilirler. Siz de War of The Visions Reddit sayfasından bilgi almak ya da War of The Visions Reddit sayfasıyla bilgi paylaşmak için buradaki sayfaya göz atın.
War of The Visions Wiki
War of The Visions Wiki sayfası da bulunuyor. Reddit üzerinden sadece kullanıcı yorumları ve geliştirici bildirimlerine erişebilirken, daha basit ve sabit oyun verileri ve bilinmesi gerekenler hakkında bilgi arıyorsanız bakmanız gereken yer kesinlikle War of The Visions Wiki sayfası. War of The Visions ve dolaylı olarak Final Fantasy hakkında kesin bilgilere buradan erişebilirsiniz. Yalnız buradaki verilerin yavaş işlendiğini söylemek gerekiyor.
War of The Visions Tier List
War of The Visions Final Fantasy Brave Exvius içinde oynayabileceğini kahramanları yakından tanımak ister misiniz. Bunun için sizlere harika bir önerimiz var. War of The Visionsa Tier List kahramanların gücüne göre bir filtreleme yapan site önerimiz bulunuyor. War of The Visionsa Tier List için mutlaka kontrol edin. Çünkü hangi kahramanın ne ölçüde işinize yarayacağınıza buradan karar verebilirsiniz.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Mobile Hakkında Basın Açıklaması