BulmacaRol Oyunu

Shovel Knight Bulmaca Oyunları Kategorisinde Başarıya Aday

Shovel Knight geri döndü ve bu sefer zindanlara dalıyor ve bulmacaları çözüyor. Çarşamba sabahı Yacht Club Games, stüdyoda asıl karakterin içinde bulunduğu en yeni oyunu Shovel Knight Pocket Dungeon’ı bir zindan tabanlı bulmaca oyununu duyurdu.

Yacht Club, Pocket Dungeon’ın roguelite ile bulmaca türü arasında bir oyun olduğunu açıkladı. Fragmana göre, Shovel Knight’ın tıpkı standart düşen blok bulmaca oyunlarında olduğu gibi düşman gruplarıyla eşleşen bir türde gibi görünüyor. Fragmanda, Shovel Knight hareket ettiğinde tüm zamin değişiyor. Her adımda yeni bloklar ve parçalar yer alıyor ve diğer bazı karakterler de bu aşamada hareket ediyor. Oyun zindanlarının her birini temizledikçe, yeni alanlara ulaşmak için kapılardan ve geçiş yollarından ilerleyebiliyorsunuz. Oyun da kısmen roguelite olduğu için bu odaların biraz rastgele olacağı düşünülüyor ve ölürseniz muhtemelen yeniden başlamanız gerekecek gibi görünüyor.

Oyun, Shovel Knight’ın yanı sıra orijinal oyunda karşı karşıya olduğu düşmanların birçoğunu ve Pocket Dungeon’da patron olan King Knight gibi patronların bazıları da dahil olmak üzere zaman içinde güncellemeler alacak.

Yacht Club Games, oyun için belirli bir platform duyurmamış olsa da, adına baktığımız zaman mobil cihazlar için çıkabileceğini ima ediyor. Geliştirici ayrıca bir çıkış tarihi de açıklamadı, bu nedenle bu yeni Shovel Knight macerasını tam olarak ne zaman oynayabileceğimiz hakkında daha fazla şey duymak için beklememiz gerekecek.

Kaynak: Polygon

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Rust: Harbor Bulmaca Rehberi

BulmacaRehber

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz'da Yayınlanacak

Bulmaca

Disney Prenses Sihirli Macera Mobil Bulmaca Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı