Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

HaberSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’a Black Ops 2’nin Sevilen Haritası Eklenecek

Görünüşe göre Call of Duty Mobile’a gelecekteki bir güncelleme ile, Call of Duty: Black Ops 2 haritasını eklenecek. Call of Duty Mobile, lansmanından bu yana sık sık güncelleme aldı ve geliştiriciler oyuna yeni silahlar, modlar, haritalar ve daha fazlasını eklediler. Sızan bir fragman, hayranların favori Call of Duty: Black Ops 2 haritasının yakın zaman içinde Call of Duty Mobile geleceğini doğruluyor.

Call of Duty severler, sızdırılan Call of Duty Mobile fragmanında Call of Duty: Black Ops 2 haritası Meltdown olduğunu belirlediler. Meltdown, Call of Duty Mobile için bir süredir söylentilere konu oluyordu ancak bu fragman ve farkedilen şey oyuna ekleneceğinin ilk resmi göstergesi. Ne yazık ki, Meltdown’un Call of Duty Mobile’a ne zaman geleceği hakkında belirli bir çıkış tarihi yok ancak erken gelmesi haritanın ve oyunun severleri tarafından bekleniyor.

Bu arada, Call of Duty Mobile oyuncuları yeni içerikleri bir bir topluyor,  Call of Duty Mobile Season Disavowed yani yeni sezon bir süredir oynanıyor. Oyun Cage haritasında savaşma ve bu süreçte süreçte birçok yeni kozmetiğin kilidini açma şansı veriyor. Bunun yanında üzücü haberler de yer alıyor. Call of Duty Mobile geliştiricileri oyuna bol miktarda yeni içerik eklese de, ana oyun modlarından birinden kurtulmayı planlıyor. Call of Duty Mobile Zombies modunun, geliştiricilerin kalitesinden memnun olmaması nedeniyle ay sonuna kadar kaldırılacağı doğrulandı. Modun gelecekte bir noktada oyuna geri dönmesi mümkündür, ancak bu modun standartları karşılaması gerekiyor.

Zombies’in oyuna eklenmesinden önce Call of Duty Mobile incelemeleri büyük ölçüde olumlu olduğu için Zombies modu kaldırıldığı zaman oyuncu çok şey kaybetmeyecek. Dediğimiz gibi o yokken de oyunun geri bildirimleri çok olumluydu ve o mod yokken oyun popüler olmuştu.

Daha detaylı bilgi

Call of Duty Meltdown Haritası

Meltdown , Call of Duty: Black Ops II’de görünen çok oyunculu bir harita . Pakistan’da bulunan bir nükleer santral. İlk ikisi reaktör bacaları, üçüncüsü ve dördüncüsü iki katlı reaktör kontrolleri ve soğutma sıvısı bertaraf alanı olmak üzere beş ana bölümden oluşmaktadır. Harita genel olarak orta menzilli etkileşimleri teşvik ediyor. “Pakistan nükleer santral. Nükleer soğutma kulesi ve çevresindeki tesislerin kontrolü için savaş” şeklinde bir açıklama ile başlıyor.  Meltdown haritası Call of Duty: Black Ops II’de aşağıdaki gibi bir plansa sahip olsa da Call of Duty Mobile’da nasıl bir çizim yapılır emin değiliz. Detaylı bilgi için kaynak olarak kullandığımız Call od Duty Wiki (İngilizce) sayfasına bakabilirsiniz.

black ops 2 meltdown

Call of Duty: Black Ops 2 Meltdown Gameplay

Call of Duty: Black Ops II Meltdown haritasını daha önce görmediniz mi ya da farkında olsanız bile detaylı olarak bu haritayı incelemediniz mi? Elbette Cod Mobile’a nasıl uyarlanacak bilmiyoruz ama Call of Duty: Black Ops II’de Meltdown haritasında oynanmış bir maçı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Harita hakkında kısmen doğru bilgileri bu videodan edinebilirsiniz. Harita Cod: Mobile’a geldiği zaman ayrıca tamamen doğru bilgileri alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Call of DutyCod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty Mobile: Ücretsiz Petrol Elde Etme Rehberi

Battle Royale

COD Mobile'ın Sıradaki Güncellemesi Yeni Battle Royale Haritası ve Daha Fazlasını Sunacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gwent the Witcher Card Game, Android İçin Çıktı