HaberSavaş Oyunları

Warframe’in 7. Yıldönümünü Ücretsiz Ekipman ve Daha Fazlası ile Kutlayın

Digital Extremes, Warframe’in bir sürü içerikle yedinci yıldönümünü kutladığını duyurdu. Bunu yapmak için oyuncu topluluğuyla ilişki içindeler. Oyuncular bu etkinlik çerçevesinde orijinal Warframe temalarını kendi tasarımlarını buraya gönderebilirler. İlk önce en iyi 10 tema belirlenecek, kazanan temayı belirlemek için bağımsız Warframe sanatçısı Eorheit ile Topluluk Tasarım Konseyi çalışacak ve 10 tema arasından biri seçilecek. TennoGen sanatçısı Faven tarafından özel bir Alt-Kask tasarlanacak ve oyunculardan da “Yetenek” tasarımlarını sunmaları istenecek. Tema kategorisinin galibi ve hayran sanatçı Eornheit, TennoCon 2020’ye katılmak ve tasarımların hayata geçirildiğini görmek için Digital Extremes’in Londra, Ontario stüdyosuna gidecek. Bu bir çoğu için çok özel bir ödül olarak görülüyor.

Ek olarak, basın açıklamasına göre, ücretsiz Dex Raksaka Zırhını arkadaşlarınıza, klan üyelerine ve diğerlerine gösterebileceksiniz. Mart ayında her hafta sonu, oyuncular önceki Dex silahları ve silah yuvaları, glifler, syandanlar, kaplamalar, noggles ve daha fazlasını içeren orijinal Dex ödüllerini ve ay sonuna kadar yeni bir glif kazanmak için oyun içi bildirimler alacak! Dex Raksaka Zırhı Dex Raksaka Dex Raksaka Shoulder Guards, Chest Guard, ve Knee Guardsdan oluşur.

Kaynak: MMORPG

Not: Diğer PC oyunları için ayrıca buraya bakın.

Warframe ile ilgili bir kaç bilgi ister misin?

Warframe nasıl bir oyundur?

Warframe, Digital Extremes’in Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirdiği oynaması ücretsiz, üçüncü şahıs nişancı, co-op oynayışlı oyundur. Warframe’de oyuncular, dondurularak yüzyıllar süren uykusundan uyanmış, eski bir ırk olan Tennoları kontrol eder. Ücretsiz çok oyunculu en iyi nişancı oyunlarından sayılır. Detaylar için Wikipedia’ya bakabilirsiniz. Warframe Wiki sayfasında oldukça detaylı bilgilere de rastlanır. Bunlar yayıncı tarafından servis edildiğinden doğrulu kesindir. Warframe tarasımcıları Ben Edney, Mitch Gladney, Joey Adey ‘dır.

Warframe hangi platformlarda oynanabiliyor?

Warframe PC, Warframe  PS4, Warframe Xbox One platformarı için geliştirilmiştir. Bununla birlikte Warframe PC sürümü Steam üzerinden de yayınlanır. Warframe Steam sayfasını incelemek ve oyunu Steam kütüphanenize eklemek isterseniz Warframe Steam bağlantısını tıklayın.

İşin en kötü tarafı oyunun Warframe Mac ya da Warframe Linux sürümlerinin olmaması. Bu platformlar yok sayılmış. Şimdi bir de Warframe sistem gereksinimlerine kısaca bir göz atalım.

Warframe sistem gereksinimleri

  • OS: Windows 7 64-Bit (32-bit desteklenmiyor)
  • Processor: Intel Core 2 Duo e6400 or AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz dual core CPU)
  • Video: DirectX 10+ özellikli Ekran Kartı
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 35 GB boş HDD alanı
  • Internet: Broadband Internet Bağlantısı

Warframe’in sistem gereksinimleri listesine baktığımız zaman bir çok bilgiyle beraber Warframe’ın kaç gb olduğunu görüyoruz. Günümüz oyunlarına baktığımız zaman oldukça makul olduğu görülüyor.

Özelliklerine göz attığımız zaman oyunu çalıştıracak en düşük donanım dikkate alınarak belirlenmiş bir Warframe sistem gereksinimlerini görüyoruz. Bu özellikler en düşük ayarlarda rahatça oynamanıza izin verirken aksiyonun bol olduğu kısımlarda fps düşüşleri yaşayabilirsiniz. Bundan daha iyi sistemlerse gerçekten yerine göre güzel grafikleri olan Warframe ‘i çok iyi bir şekilde çalıştıracaktır. Sistem gereksinimleri Steam sayfasından alınmıştır.

Warframe’e nasıl kayıt olunur?

Daha önce Warframe oynamadınız ve şimdi denemek mi istiyorsunuz? Warframe indirmek için ilk önce kayıt olmalısınız. Bunun için Warframe kayıt sitesine giderek oynayacağınız platformu seçebilir ve kayıt işlemlerine devam edebilirsiniz. Daha sonra oyun dosyalarının indirileceği kısımdan devam etmelisiniz. Ya da daha basit bir yöntemle başlayın. Steam kullanıcıları mutlaka bu yolu deneyecektir. Steam programında oyunun sayfasını açtıktan sonra Warframe indirin. İndirme tamamlandığında oyunu başlatabilirsiniz.

warframe

Warframe Twitch izle

Warframe Twitch’de oldukça popüler bir oyun olarak görülüyor. Aksiyon oyunları izlenme bakımından ön plana çıkıyor. Warframe ‘in Twitch istatistiklerini mi merak ediyorsun? İşte sana bir kaç bilgi, şu tarih itibariyle Warframe Twitch sayfası 2.420.164 takipçiye sahip. Kanalda aynı anda ortalama 2000 civarı izleyici oluyor. Bir çok oyuncu Warframe canlı yayını yapıyor. Warframe Twitch sayfasına gitmek istersen tıkla.

Warframe Gameplay

Warframe’i anlattık durduk, siz de tama oynayacağım ama nasıl oynanıyor içerik nasıl görmek istiyorum diyorsanız sizler için eğlenceli bir video bulduk. Gelin beraber Warframe Gameplay videosunu izleyelim.

Warframe grafikleri oldukça kaliteli görünüyor değil mi? Şimdi 7 yaşında olan Warframe’i denemeni tavsiye ediyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Haber

Gray Zone Warfare'da Ağ Hatası (0x00030004) Nasıl Düzeltilir?

HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz

Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Doom Eternal PC Sistem Gereksinimleri ve Önerilen Özellikler