AksiyonBattle Royale

Call of Duty Mobile Mart Sonuna Doğru Zombi Modunu Kaldırıyor

Call of Duty: Mobile bu ay önemli modlarından birine son veriyor. Oyunun son sezonunun büyük bir güncellemeyle birlikte başlamasıyla, Reddit’teki son Topluluk Güncellemesi, 25 Mart’tan itibaren Zombies modunun oyundan kaldırılacağını doğruladı.

“Her zaman sınırlı olduğunu, ancak kesin bir bitiş tarihinin olmadığını belirtmiştik.” Diyerek şöyle devam etti: “Mod istediğimiz kalite seviyesine ulaşmadı. İkinci harita olan Nacht Der Untoten de global versiyonda yayınlanmadı.”

Gönderi, modun sonunda ikinci harita ile birlikte geri dönebileceğini not ediyor, “şimdilik çok oyunculu, Battle Royale ve Sıralamalı Mod için geliştirmelere odaklanacağız.”

Zombies modunun direktörü Jason Blundell, kısa süre önce Activision’dan ayrıldığı için ilginç bir zamanlama ile karşı karşıyayız. Call of Duty Modern Warfare, Call of Duty: Ghosts’tan bu yana Zombi moduna sahip olmayan ilk Call of Duty oyunudur. Gönderinin altındaki yorumlarda yer alan oyuncular, uygulama içi satın alımların özellikle bu mod göz önünde bulundurularak oyuncular tarafından yapıldığına dikkat çekiyor. Geri ödeme teklif edilip edilmeyeceği henüz  bilinmiyor. Bakalım oyuncular nasıl tepki verecekler.

Call of Duty: Mobile, Activision için çok büyük bir başarı oldu ve Aralık 2019 itibariyle 90 milyon doların üzerinde para kazandı. Bu açıdan şirket için de önemli bir oyun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 PS5 Versiyonunda Garip Bir Işın İzleme Kısıtlaması Var

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Kamera Kilitleme, Dodge ve Parry Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey Savaş Sistemi - Tecrübe Seviyesi

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Yeni Battle Pass, Harita ve Karakter İçeren Büyük Bir Güncelleme Alıyor