Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile, Black Ops Karakterlerini Oyuna Ekliyor

Call Of Duty’in: Mobile 5. sezon içerikleri yakında geliyor ve bununla birlikte Black Ops serisinden yeni açılabilir iki karakter oyuna ekleniyor. Black Ops 2 kahramanı David “Section” Mason ve Black Ops 3’ün savaş robotu Reaper, 1 Nisan’dan itibaren Battle Pass’ta sunulacak.

David Mason, ikinci sezon Battle Pass’ta Call of Duty: Mobile’da bulunan Alex Mason’un oğlu. İkisi, Black Ops 2’de ana kahraman iki zaman çizgisine bölünmüş olarak çift kahraman olarak oynandı.

Reaper, duyarlılık belirtileri gösteren deneysel bir savaş robotu olan bilim-kurgu odaklı devam oyunu Black Ops 3’ün dokuz Uzmanından biridir.

call of duty mobile wallpaper

 

Bu içerikler Call of Duty Mobile Steel Legion güncellemesiyle gelecek ve içerik bu kadarla sınırlı değil. 5. Sezon güncellemesinin diğer detaylarını merak ediyorsanız buradaki yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

Battle Royale

Ghost Recon Frontline Kapalı Betası Ertelendi

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Unity, Bulut Tabanlı Unity Game Simulation’ı Yayınladı