Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile, Black Ops Karakterlerini Oyuna Ekliyor

Call Of Duty’in: Mobile 5. sezon içerikleri yakında geliyor ve bununla birlikte Black Ops serisinden yeni açılabilir iki karakter oyuna ekleniyor. Black Ops 2 kahramanı David “Section” Mason ve Black Ops 3’ün savaş robotu Reaper, 1 Nisan’dan itibaren Battle Pass’ta sunulacak.

David Mason, ikinci sezon Battle Pass’ta Call of Duty: Mobile’da bulunan Alex Mason’un oğlu. İkisi, Black Ops 2’de ana kahraman iki zaman çizgisine bölünmüş olarak çift kahraman olarak oynandı.

Reaper, duyarlılık belirtileri gösteren deneysel bir savaş robotu olan bilim-kurgu odaklı devam oyunu Black Ops 3’ün dokuz Uzmanından biridir.

call of duty mobile wallpaper

 

Bu içerikler Call of Duty Mobile Steel Legion güncellemesiyle gelecek ve içerik bu kadarla sınırlı değil. 5. Sezon güncellemesinin diğer detaylarını merak ediyorsanız buradaki yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Unity, Bulut Tabanlı Unity Game Simulation’ı Yayınladı