AksiyonSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Güncelleme: 27/3/2020 – Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered’ın çıkışı kesinleşmek üzere

En son COD: MW yaması Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered için bir görseli ortaya çıkardı. Birkaç gün önce Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi değerlendirmesi Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered hakkında bilgi sızdırdı ve bunun bilgisini yazının ilerleyen kısımlarında görebilirsiniz. Görünüşe göre bu yasal bir sızıntıydı. Bugün erken saatlerde Infinity Ward, COD: MW için yeni bir yama yayınladı ve bu yaklaşan oyun Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered’ı resmen doğrulayan bir içeriğe sahip.

Ayrıca, Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare için gizlice bir OG Ghost Operatör Dış Görünüş Paketini oyuna ekledi. Tahminimiz, bu paketin daha sonraki bir tarihte yayınlanacağı yönünde olsa da şuan resmi bir bilgi yok. Değişiklikler olabilir. Diğer bütün bilgileri aşağı kısımda bulabilirsiniz.

call of duty modern warfare 2 remastered


Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered’ın çok yakında açıklanacağı bildiriliyor. Yayınlandığı anda, Activision klasik serinin bir remaster’ın üzerinde çalışıldığı hakkında doğrulama yapmadı, ancak sızıntılar, söylentiler ve raporlar bir süredir Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered hakkında ışık veriyor. Yeni rapor, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’da güvenilir sızıntılarla güvenilirlik kazandıran Twitter kullanıcısı Okami’den çıkıyor. İlginç bir şekilde, bu sızıntının Twitter hesabında paylaşıldıktan kısa bir süre sonra, muhtemelen Activision şikayeti üzerine hesap askıya alındı.

Okami’ye göre, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ile ilgili haberler, önümüzdeki Salı günü 30 Mart’ta paylaşılacak. Bunun ötesinde, sızdıran oyunun orjinalde olduğu gibi çok oyunculu olmayacağını öne sürüyor. Aksine, sadece tek oyunculu macera modu olacak. Ayrıca, bu önceki söylentilerle çatışıyor.

Bu bilgilerin resmi bir geçerliliği olmadığını eklemek gerekiyor. Okami’nin birçok durumda güvenilir bir kaynak olduğu kanıtlanmış olsa da, sızıntılar oldukça belirsizdir. En iyi sızıntı yapan kişiler bile bazen yanılabiliyor. Ayrıca, buradaki bilgiler doğru olsa bile, zaman içinde değişebilir.

cod modern warfare 2 remastered

Dahası geçen hafta oyunun tek oyunculu macera modu derecelendirildi. Bunun anlamı, remaster’a işaret eden birden fazla kaynak ve sızıntı olması.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Savaş Oyunları

Call of Duty: Vanguard, Playstation'da Özel İçeriğe Sahip Olacak

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

RehberValorant

Valorant Hata Çözümleri : Van 135 Hatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Crew 2 Inner Drive 20 Yeni Araba Getiriyor