Battle RoyaleSavaş OyunlarıWarzone

Call of Duty Warzone’a İki ve Dört Kişilik Takım Özellikleri Yakında Geliyor

Şu anda, yeni Call of Duty Warzone battle royale modunda sadece solo oyuncular ve üç kişilik kadrolar için oynamanız mümkün. İkili ve dörtlü oyun modu yolda gibi görünüyor.

Yeni bir sızıntıya göre, Warzone ikili ve dört kişilik ekipler için takım kurma güncellemesi almaya hazırlanıyor. Yani bu durumda oyunda tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik takım oluşturulabilecek.

Söylentilere göre güncellemede çok daha fazlası var. Warzone, High Action (gaz normalden çok daha hızlı kapanır), Shotty Snipers (sadece av tüfeği ve keskin nişancı), One Shot (tek atışlık kafa vuruşları) ve gerçekçilik ve hardcore modları gibi sınırlı süreli modlar alacağı söyleniyor.

call of duty warzone

Warzone ile de haberler bitmiyor. Tüm Call of Duty için bir çok plan bulunuyor. Backlot ve Village haritalarında çalışmalar, SKS ve Renetti silahlarıyla ilgili gelişmeler, daha önce bahsettiğimiz Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered hakkında sızıntılar.

Bu bilgiler resmi olarak doğrulanmadı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bioshock, Xcom 2, ve Borderlands Switch İçin Çıkıyor