Battle RoyaleSavaş OyunlarıWarzone

Call of Duty Warzone’a İki ve Dört Kişilik Takım Özellikleri Yakında Geliyor

Şu anda, yeni Call of Duty Warzone battle royale modunda sadece solo oyuncular ve üç kişilik kadrolar için oynamanız mümkün. İkili ve dörtlü oyun modu yolda gibi görünüyor.

Yeni bir sızıntıya göre, Warzone ikili ve dört kişilik ekipler için takım kurma güncellemesi almaya hazırlanıyor. Yani bu durumda oyunda tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik takım oluşturulabilecek.

Söylentilere göre güncellemede çok daha fazlası var. Warzone, High Action (gaz normalden çok daha hızlı kapanır), Shotty Snipers (sadece av tüfeği ve keskin nişancı), One Shot (tek atışlık kafa vuruşları) ve gerçekçilik ve hardcore modları gibi sınırlı süreli modlar alacağı söyleniyor.

call of duty warzone

Warzone ile de haberler bitmiyor. Tüm Call of Duty için bir çok plan bulunuyor. Backlot ve Village haritalarında çalışmalar, SKS ve Renetti silahlarıyla ilgili gelişmeler, daha önce bahsettiğimiz Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered hakkında sızıntılar.

Bu bilgiler resmi olarak doğrulanmadı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bioshock, Xcom 2, ve Borderlands Switch İçin Çıkıyor