PCSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 2 – Remaster Grafik Karşılaştırması

Activision geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Modern Warfare 2’nin tek oyunculu modu için bir remaster yayınladı. Bu remaster şu anda PS4’te mevcut ve 30 Nisan’da PC’ye gelecek. Bu nedenle, YouTube’un ElAnalistaDeBits’i bu remaster ile orijinal sürümü arasında bir karşılaştırma videosu paylaştı. Yazının sonunda izleyebilirsiniz.

Bu karşılaştırma videosu, yeniden çizilen oyunun grafik geliştirmeleri hakkında bir fikir verecektir. Oyunun orijinaliyle tamamen aynı olduğunu iddia eden bazı insanlar olduğu doğrudur, ancak, göreceğiniz gibi, aralarında çok belirgin grafik farklılıkları var.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, gelişmiş dokular, animasyonlar, fiziksel render, HDR aydınlatma ve daha fazlasını sunuyor. Şimdi bu bir remaster olduğu için bir remake beklememelisiniz. Remake ve remaster arasında oldukça önemli farklar  var.

Sadece bu da değil, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered, 4K’daki PC versiyonundan daha iyi görünüyor. Demek istediğim, yeni yüksek kaliteli dokular, daha iyi parçacık efektleri, daha iyi renk derecelendirme ve daha ayrıntılı karakter detayları var. Bu açıdan bir remaster için COD: MW2 aslında oldukça iyi görünüyor.

Video karşılaştırmasının tadını çıkarın ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Oyuncu DonanımlarıPC

Oyun Dizüstü Bilgisayarlar için En İyi RAM Seçimi Rehberi

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

AksiyonPCRol Oyunu

The Lord of the Rings: Gollum PC Sistem Gereksinimleri ve Ray-Tracing Detayları

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile, Black Ops Karakterlerini Oyuna Ekliyor