AksiyonBattle Royale

Shadow Arena Son Kapalı Betası 17 Nisan’da Başlayacak

Pearl Abyss, battle royale unvanı Shadow Arena için kapalı beta tarihlerini resmen doğruladı. Son beta testi 17 Nisan – 19 Nisan 2020 tarihleri ​​arasında yapılacak. Oyun, bu yılın sonunda piyasaya sürülecek.

Bugün, Black Desert Online geliştiricisi Pearl Abyss, battle royale yan oyunu Shadow Arena’nın son bir kapalı beta testine gireceğini duyurdu. Beta 17 Nisan – 19 Nisan 2020 tarihleri ​​arasında oynanacak. Eğer oyunu denemek isterseniz, kayıtlar şimdi burada açık.

Shadow Arena için beta, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya sunucuları için mevcut olacak. Yeni özelliklere gelince, son beta, gelişmiş bir eşleştirme sistemi ve karakter yeniden dengelemesinin yanı sıra normal ve AI eşleştirme modlarını oyunculara sunacak.

Normal maç modu bir oyuncunun sıralamasına dahil edilmez ve oyunu rekabet baskısı olmadan rahat bir şekilde oynamak isteyenler için harika bir seçenektir. AI modu oyuna yeni başlayanlar içindir. AI düşmanlarına karşı savaşırken öğrenmenize ve pratik yapmanıza izin verecektir.

final shadow arena

Son olarak, Pearl Abyss, premium beta anahtarına kaydolan herkes için özel bir oyun içi öğeler paketini dağıtacak. Bu pakette en yüksek kalite mühürlü eşyalar, matchlock ve Red Dragon Offering bulunmaktadır. Önceki beta testlerine kaydolanlara premium beta anahtarı ve özel oyun içi ödüller de verilecek.

Shadow Arena Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Shadow Arena Nedir?

Shadow Arena, Pearl Abyys’in geçtiğimiz sene tanıttığı bir battle royale oyunudur. Bildiğimiz klasik battle royale oyunları gibi olmasa da size daha fazla heyecan katacak gibi görünüyor. Oyunda 40 kişilik haritalar bulunuyor. Bununla birlikte oynayabileceğiniz farklı özelliklerde Black Desert kahramanları bulunuyor. Bunların yeteneklerini maç esnasında geliştirebiliyor ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz. Battle Royale üzerine kurulu MMORPG denilebilecek Shadow Arena şu an beta testinde.

Shadow Arena Steam

Shadow Arena Steam üzerinden yayınlanacak. PC oyuncuları Shadow Arena’nın Steam sürümünü indirerek bilgisayarından Shadow Arena battle royale oyununa erişebilirsiniz. Yukarıda bahsedildiği gibi oyun beta sürecinde ve yakın zaman içinde beta bitecek. Bunun son beta olduğu açıklandı. Shadow Arena Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Shadow Arena Download

Shadow Arena’yı şimdilik betaya kayıt olanlar oynayabiliyor. Beta sürümünü eğer betaya giremeyecekseniz indirmeniz bir anlamı yok. Shadow Arena indirmek isteyenler yazı içinde verilen bağlantıdan beta için kayıt olmalı. Kabul edildikleri taktirde gelen maille birlikte oyunu indirebilirsiniz. Ya da Steam üzerinden oyunu indirip betaya katılabilirsiniz. Şimdilik Shadow Arena Download için başka bir alternatif bulunmuyor.

Shadow Arena Beta Key nasıl alınır?

Shadow Arena 17 Nisan 2020 tarihinde bir kapalı beta gerçekleştirecek ve bu betaya girmek için buradan kayıt olmalısınız. Beta key aldığınızdan emin olmak istiyorsanız çeşitli hediye dağıtan siteleri sizler için derledik. Buradan beta key alma şansınız var ama bunlar sınırlı süreli etkinlikler şeklinde dağtılıyor.  Resmi İnternet Sitesi

MMORPG.comMMOCulture 

Buradaki paylaşımlar eski olabilir. Ama yeni beta için yine beta anahtarları bu sitelerden dağıtılacaktır. Takipte kalın.

Shadow Arena Türkçe

Shadow Arena Battle Royale oyununun Türkçe destekleyeceği açıklandı. En azından arayüz ve alt yazılar Türkçe olacak. Muhtemelen Türkçe destek de verilecek. Pearl Abyys bizzat kendisi Türkiye’de yayıncı olarak bulunuyor. Bu açıdan ülkemiz için oyunlarını kendisi yayınlıyor. Shadow Arena Türkçe dil desteği Steam üzerinden zaten açıklanmış. Yani oyunu Türkçe oynamanız mümkün olacaktır.

Shadow Arena Sistem Gereksinimleri

Steam üzerinden verilen bilgilere dayanarak sistem gereksinimlerini şu şekilde belirtmemiz mümkündür;

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 440 / AMD Radeon 5450 / Intel HD Graphics 4000(Ivy Bridge)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Screen Resolution: 1280×720

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NDVIA GTX 970 / AMD RX 480
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Screen Resolution: 1920×1080 ya da daha yüksek

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı Oyunu

Yeni bir Splinter Cell oyununun geliştirildiği iddia ediliyor

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Blue Protocol Beta Tarihleri Ortaya Çıktı