HaberKonsol

Last of Us TV Dizisi Olarak Karşımıza Çıkacak

The Last of Us 2 PC’ye geliyor olabilir, ancak The Last of Us kesinlikle TV’ye geliyor. 2019’un en hoş sürprizlerinden biri, oldukça tehlikeli görünümlü bir konseptte beklenmedik başarı yakalayan Netflix’in The Witcher dizisinden sonra Hollywood Muhabiri, Sony ve Naughty Dog’un, başarılı PlayStation hayatta kalma-korku oyunu The Last of Us’a dayanan bir HBO dizisi geldiğini açıkladı

Dizi, Ellie isimli genci karmaşadan kurtarmak ve çıkarmak için göreve gelen Joel isimli adamı ve yaşanan olaylarını kapsayacak. Dizi Çernobil dizisinin yaratıcısı Craig Mazin tarafından uyarlanıyor. Mazin, “Neil Druckmann, video oyunu ortamında çalışan en iyi hikaye yazarı ve The Last of Us onun magnum opus’udur.” Dedi. “Bu nefes kesici sanat eserini uyarlama şansı elde etmek yıllardır benim hayalimdi ve Neil ile ortaklaşa yapmaktan onur duyuyorum.”

The Last of Us, gelişmiş bir PlayStation oyunu olarak bilinir. Bununla birlikte konuşulanlar The Last of Us 2’nin gelebileceğine işaret ediyor. Kaynak güvenilir olmasa da Sony bu kez bu oyun için PC platformunu ön planda tutabilir. Gelişmeleri takip ediyoruz.

the last of us

Dizinin çıkış tarihi ya da Last of Us dizisinde kimin rol alacağı konusunda resmi bir açıklama yok. Gelişmelerle sizleri bilgilendireceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonKonsolMacera

The Last of Us: Part II'ye Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar...

Rol Oyunu

Girlfriend Reviews Kanalı The Last of Us 2 Olumlu Değerlendirme İçin Para Aldı Mı?

RehberRol Oyunu

The Last Of Us 2 Hastane Boss Rehberi

RehberRol Oyunu

The Last Of Us 2 Antique Ring Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel ve Netmarble, Mobil Cihazlar İçin Açık Dünya Bir RPG Olan Marvel: Future Revolution’ı Duyurdu.