Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle Royale

Pubg Mobile’ın Carlo Karakteri Tanıtıldı

PUBG Mobile’dan Carlo karakterine özel fragman geldi. Bir kaç gün önce 12’nci sezon güncellemesini alan PUBG Mobile gün geçmiyor ki yeni özellikler kazanmasın. Bu yeni özelliklerden birisi de Carlo karakteri. Çok sayıda oyuncu tarafından merakla beklenen Carlo karakteri nihayet tanıtıldı. Tanıtıma özel bir de fragman yayınlandı.

Şurada yayınladığımız haberde (bu haberde ayrıca bu güncelleme ile ilgili başka detaylar da bulabilirsiniz) PUBG Mobile’ın 12’nci sezonu ile birlikte karşımıza Carlo adında bir karakterin geleceğinden bahsetmiştik. Oyuna 12n’ci sezon geldi. 12 Mart’ta aktif olacak yeni sezon oyun içerisine bir sürü yenilik getirirken en büyük getirdiği yeniliklerden birisi de Carlo karakteri olacak.

Carlo’nun nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz? Bunun için bir tweetle Carlo karakteri gösterildi ve Carlo’nun nasıl göründüğü ortaya çıktı. Karizmatik bir görünüme sahip olan Carlo etkileyici kıyafetler ile oyuncuların çok seveceği bir karakter olacak gibi görünüyor.

pubg mobile carlo

Carlo’nun hikayesine kısaca bakacak olursak, “Bir zamanlar para için savaşan Carlo artık arkadaşlarının hayatta kalabilmesi için savaşıyor”. Ayrıca Carlo için pratik ve çevik bununla birlikte savaşı bilen bir karakter deniliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaValheim

Valheim'in Sonraki Güncellemesiyle Gelecek Yeni Bölgeyi Gördünüz Mü?

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Pubg New State

PUBG: NEW STATE, en son güncellemede yeni Round Deathmatch Modu, yeni silahlar ve daha fazlasını ekliyor

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sniper Elit’in Zombie Army Alt Oyunu Ay Sonu Switch’e Geliyor