Battle Royale

Pubg Mobile’ın Carlo Karakteri Tanıtıldı

PUBG Mobile’dan Carlo karakterine özel fragman geldi. Bir kaç gün önce 12’nci sezon güncellemesini alan PUBG Mobile gün geçmiyor ki yeni özellikler kazanmasın. Bu yeni özelliklerden birisi de Carlo karakteri. Çok sayıda oyuncu tarafından merakla beklenen Carlo karakteri nihayet tanıtıldı. Tanıtıma özel bir de fragman yayınlandı.

Şurada yayınladığımız haberde (bu haberde ayrıca bu güncelleme ile ilgili başka detaylar da bulabilirsiniz) PUBG Mobile’ın 12’nci sezonu ile birlikte karşımıza Carlo adında bir karakterin geleceğinden bahsetmiştik. Oyuna 12n’ci sezon geldi. 12 Mart’ta aktif olacak yeni sezon oyun içerisine bir sürü yenilik getirirken en büyük getirdiği yeniliklerden birisi de Carlo karakteri olacak.

Carlo’nun nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz? Bunun için bir tweetle Carlo karakteri gösterildi ve Carlo’nun nasıl göründüğü ortaya çıktı. Karizmatik bir görünüme sahip olan Carlo etkileyici kıyafetler ile oyuncuların çok seveceği bir karakter olacak gibi görünüyor.

pubg mobile carlo

Carlo’nun hikayesine kısaca bakacak olursak, “Bir zamanlar para için savaşan Carlo artık arkadaşlarının hayatta kalabilmesi için savaşıyor”. Ayrıca Carlo için pratik ve çevik bununla birlikte savaşı bilen bir karakter deniliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sniper Elit’in Zombie Army Alt Oyunu Ay Sonu Switch’e Geliyor