Mobil Oyun

Nexon’un Açık Dünya MMORPG’si V4 Yakında Ön Kayıt Aşamasına Geçiyor

Black Desert Mobile, Dragon Raja ve yaklaşan Blade & Soul Revolution gibi mobil cihazlar için bir ömür boyu PC benzeri yağma ve macera sunan geniş açık dünya RPG’lerine başka alternatifler geliyor.

Sahnedeki en son oyun, Fantastik bir ortamda çok geniş içeriğe sahip gibi görünen bir RPG deneyimi olan Nexon’un V4’ü. Oyunu çalıştırabilecek cihazlara sahip olanlar, V4‘ün küresel ön kayıt kampanyasının 25 Haziran Perşembe günü başlayacak şekilde ayarlandığını duyunca oldukça sevindiler. Oyunun çıkmasına az kaldı.

Lansmanda altı oynanabilir sınıf görmeyi bekleyebilirsiniz. Knight, klasik bir kılıç ve kalkan kombo ile dövüşen iyi bir çok yönlü kahraman gibi geliyor; Magician etkileyici büyülü hasar verebilir; Blader ayakları üzerinde hızlı hareket edebilir ve hançerle oldukça iyi; Warlord, şanssız düşmanları ezebilecek dev bir çekiç kullanır; Axler, uzun ve kısa menzilli dövüş stilleri arasında atlayarak kendine özgü kombo yapar; ve Gunslinger bir tüfek ve tabanca ile kullanışlıdır.

Oyunun tercihinize uygun beş farklı kamera modu, bir ticaret sistemi ve PvP sunucusu savaşları sunduğunu da eklemek gerekiyor. Önerilen cihazlar açısından, bir Galaxy S7 veya daha iyisi ya da Apple iPhone 7’ye ve daha yenisi şeklinde söylenebilir. Elbette grafik ayarı seçeneği de olacak ama en yüksek kalitede, tabiri caizze konsol kalitesinde oynamak için iyi bir telefona ihtiyacınız var.

V4’ün resmi sitesi şu anda ek bilgi içermiyor, ancak yeni bir fragmanımız var ve ön kayıt kampanyasının ne zaman başlayacağına dair onayımız var. Dediğim gibi, ilginizi 25 Haziran’a verebilirsiniz. Henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Açık DünyaListe

En İyi Açık Dünya Oyunları - 2021

No Man's SkyRehber

Mo Man's Sky Kamera Açılarını Değiştirme

Açık DünyaListeTPS

En İyi 10 Açık Dünya TPS Oyunu

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons Dünya Rehberi Haritalar ve Zindanlar