Battle Royale

Pubg Mobile’a Gelecek Yeniliker

PUBG Mobile’ın en son güncellemesi, Classic’e yeni bir silah ve özellikler eklerken Hardcore Modunu yeniden geri getiriyor. PUBG Mobile bu ay ikinci yıldönümünü kutluyor ve bu özel günü anmak için bazı eski içeriklerin yanı sıra şenlikli bir içerik de oyuna eklenecek. Bu güncelleme – 0.17.0 – Hardcore modunu yeniden karşımıza getirecek, Klasik Mod’a yeni bir silah ve özellikler ekleyecek, Royale Pass Sezon 12’yi ve çok daha fazlasını tanıtacak.

Hardcore modu oldukça açıklayıcı, bir süre Arcade’de bulunan popüler bir oyun moduydu. Şimdi geri dönüyor, ses istemlerinin kaldırıldığı ve kapıların açılması gibi normalde basit görevler için manuel çabanın gerektiği yerlerde daha zor bir PUBG deneyimi sunuyor.

Başka bir yerde, Klasik Mod’da oyuna yeni bir silah ve özellikler eklendi. DBS artık sadece Air Drop ile bulunabilir ve oyunculara ekstra av tüfeği seçeneği sunar. Mag başına iki atış yapar ve yeniden yükleme başına 14 mermi kapasitesi sunar. Bir Holo Sight, Red Dot ve 2x-6x parçalarını donatabilirsiniz.

Ayrıca oyuncuların bir çaylak veya kıdemli olarak tanımlayabilecekleri bir Kardeşler Sistemi’ni tanıtıldı. Daha sonra gazi, çaylaklara oyunlarda rehberlik etmek ve onlara nasıl oynanacaklarını öğretmekle görevlendirilecek ve bunu yaptıkları için ödül alacaklar.

Cameron’s Project: Ban Pan’a odaklanan son özelliğinde bahsettiği Death Replay fonksiyonu da bu güncelleme ile eklendi. Bu, oyuncuların öldürülmeden önce katillerinin eylem anlarına tanıklık etmelerine izin verecek ve tuzağa tam olarak nasıl düştüklerini görmelerini sağlayacak.

Ayrıca, oyuncuların takım arkadaşlarıyla daha hızlı ve görsel iletişim için ping noktalarına, araçlara, ölüm kasalarına ve kapılara ping atmasına izin verecek olan Universal Marks gibi oyun deneyimini yükseltecek yenilikler de var. Bu güncellemeyle birlikte artık bireysel ekip arkadaşlarının ses seviyesini ayarlayabileceksiniz. Bir renk körü modu da dahil edilmiş ve Grafik Ayarları menüsünden erişilebilir.

Son olarak, 9 Mart’ta başlayacak olan PUBG Mobile’ın ikinci yıldönümünü anmak için ‘2gether We Play’ adlı Sezon 12 Royale Pass olacak. Tamamlanması için bir dizi şenlikli donanım, ödül ve zorluklar getirecek. Daha sonra, 12 Mart’ta oyuncular, bir dizi interaktif oyun oynayabileceğiniz Klasik Erangel haritasında Eğlence Parkına girme şansına sahip olacaklar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma

Pubg Mobile

Pubg Mobile Kodları - Ücretsiz Kostüm ve Kaplamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’ın Carlo Karakteri Tanıtıldı