MMORPG

Black Desert Mobile’a North Mediah Bölgesi Geldi

Pearl Abyss, Black Desert Mobile haritasını North Mediah adlı başka bir alanla genişletti. Her zamanki gibi, yeni görevler, hikayeler ve bir sürü başka içerik oyuna eklendi. North Mediah, Black Desert Mobile oyuncularına 3 Mart 2020 tarihinden itibaren sunuldu. Pearl Abyss, bölgenin, oyuncuların tadını çıkarabileceği yepyeni içerik, görevler ve hikayelerle dolu olacağını duyurmuştu.

Geliştiriciler, oyuncu karakterlerinin yeni becerilere erişeceği Yükseliş özelliğini de oyuna ekledi. North Mediah ile karakterleri için yeni beceri kitapları gibi içerikler de oyuncular tarafından bulunabilecek. Ayrıca oyuncular sınıftan bağımsız olarak, evrensel Abyssal ekipmanlarını da oyun içinden elde etmek mümkün olacak. Dahası, eyşayların maksimum geliştirme seviyesi 40’a yükseltilecek, bu nedenle çalışkan, istekli ve yeterli sabra sahip oyuncular için bu eşyalar daha iyi bir istatistik sunacak.

Patrigio artık mistik teçhizatı ve silahları da taşıyacak ve oyunculara başka yararlı öğeler de sağlayabilecek. Patrigio’dan ürün satın almak için yeterli gümüşünüz yoksa, gümüş maliyetini azaltmak için başka ürünler de sunmak mümkün.

black desert

Ancient Maze etkinlik olarak karşımıza çıkıyor ve oyuncular geçerli olduğu süre boyunca bu etkinliğe katılabilecekler. Etkinlik, oyuncuların her birini tamamladıktan sonra devam etmek isteyip istemediklerine karar verebilecekleri toplam beş seviyeden oluşuyor. Burada devam et seçeneğinden sonra başarısız olursan eliniz boş çıkarsınız. Bunu da dikkate alın. Bununla birlikte, her seviyesi yeni bir evcil hayvan da dahil olmak üzere özel ödüllere sahiptir.

Black Desert Mobile ile ilgili diğer bilgiler

Black Desert Mobile Türkiye

Black Desert Mobile uzun zaman uzak doğuda oynandıktan sonra İngilizce çevirisi yapılıp Avrupa’ya da açıldı. Ülkemizden de erişilebilir olan Black Desert Mobile Türkçe dil desteği sunmuyor. Black Desert Mobile Türkçe topluluk arıyorsanız Buradan kontrol edebilirsiniz. Black Desert Mobile’ın Türkiye‘de çok sayıda oyuncusu bulunuyor. Bunun en önemli sebeplerinden birisi soft launch ülkeleri arasında Türkiye’nin de olması.

Black Desert Mobile PC

Black Desert Mobile PC ‘den oynanabilir bir oyundur. Bunun için bir Android App Player ya da diğer adıyla emülatöre ihtiyacınız bulunuyor. Bilgisayarınıza bir emülatör kurarak Black Desert Mobile indirebilir ve PC’den oynayabilirsiniz. Android Emülatörünüz yoksa buradan kontrol edip uygun olan bir tane indirebilirsiniz. Black Desert Mobile PC’den oynamak için emülatörünüzde bir kaç tuş ayarlaması yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu tür emülatörlerin rahat çalışması için iyi bir donanıma ihtiyacınız var. Black Desert Mobile Emulator için bir tavsiye arıyorsanız sizlere hafif olan LD Player‘ı tavsiye ederiz.

Black Desert Mobile Rehber

Black Desert Mobile bir çok özelliğiyle gelişmiş bir oyun. Bu açıdan bir Black Desert Mobile rehberine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bizim bizzar yayınladığımız bir kaç rehberimiz bulunuyor;

Bu rehberlerin bazıları giriş seviyesindedir ve bazılarında fikirler belirtilir. Black Desert Mobile rehber ihtiyacınızı yine de karşılayabilir.

Black Desert Mobile APK

Önceleri, özellikle oyun ülkemiz için açık olmadığı zamanlar, sadece doğuda varken çok Black Desert Mobile apk ihtiyacı duyan olmuştu. Şimdi ise Black Desert Mobile indirmek için Google Play ve App Store kullanılabiliyor. Yine de telefonunuzda sıkıntı oluyorsa Black Desert Mobile apk ihtiyacınız var demektir. Black Desert Mobile indirmek için hem mağaza bağlantılarını hem de apk bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz.

‎Black Desert Mobile
‎Black Desert Mobile
Geliştirici: Pearl Abyss Corp.
Fiyat: Ücretsiz+
Black Desert Mobile
Black Desert Mobile
Geliştirici: PEARL ABYSS
Fiyat: Ücretsiz

Black Desert Mobile APK

Black Desert Mobile Türkçe Yama

Black Desert Mobile seneler sonra İngilizce olarak yayınlanmış bir oyun. Cümleye bununla başladık çünkü şimdi Türkçe dil desteğinin verilip verilmeyeceğinden bahsedeceğiz. Black Desert Mobile Türkçe Yama geliştiricilerin 2020 yılını kapsayan programlarına baktığımız zaman planda olan bir şey değil. Black Desert Mobile Türkçe dil desteği hiç bir zaman gelmeyecek şeklinde konuşmuyoruz. Bunun sebebi Black Desert Online yani PC versiyonunun Türkçe dil desteği sunuyor olması. Bunun anlamı Black Desert Mobile’a da Türkçe Yama gelebilir. Oyuna zaman zaman yeni dillerin eklendiği düşünülürse bu mümkündür ama yakın zaman içinde olmayacağı garanti gibi bir şey.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Battle RoyaleFree Fire

Free Fire'ı PC'de Nasıl Oynarım?

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Online Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu