Battle Royale

Apex Legends Duos Modunu Kalıcı Olarak Geri Getiriyor

Apex Legends, Duos modunu ve Kings Canyon’u önümüzdeki hafta daimi olarak geri getiriyor. Gelecek hafta, 7 Nisan’da Apex Legends için yeni bir lore etkinliği karşımızda olacak, ancak o gün daha önemli şeyler bizi bekliyor olacak. Buradaki gerçek değinilmesi gereken konu, iki yeni özelliğin kalıcı olarak oyuna eklenmesidir.

İlk olarak, iki kişilik Duos modu geri dönüyor ve bu sefer iyi kalıcı olacak. Daha öncesinde sınırlı süreli etkinlik olarak oyuna ekleniyordu. İkincisi, Apex Legends’ın orijinal haritası olan Kings Canyon, artık kalıcı olarak oyuna ekleniyor.

Daha önce, Apex Legends’ın ilk haritası sınırlı bir süre için bazen oyuna geldi, şimdi ise kalıcı oluyor. Her zaman benzer haritalarda oynamaktan sıkılanlar için eğlenceli bir değişiklik olacak gibi görünüyor.

Ayrıca bir etkinlik var, The Old Ways deniyor ve Bloodhound temalı olacağı biliniyor. Apex oyuncuları, World Edge’de tematik yeni bir alan olan kendi Town Takeover’larını alacak. Bloodhound’s Trials, haritanın kuzeybatısında ‘prowlers’ ile dolu kapalı bir alan olacak, öldürüldüğünde yüksek seviye eşya düşürebileceğiniz yaratıkları burada bulabilirsiniz.

apex legends battle royale

Town Takeover’lara ek olarak, elbette kostümler de olacak. Etkinlik, The Old Ways dijital kısa filminden esinlenen kaplamalarla kendi ödül parkuruna sahip olacak. Günlük mücadeleler kazanarak bu yolda daha fazla ilerleyebileceksiniz. Daha fazla detayı Apex Legends sitesinde görebilirsiniz.

The old Ways etkinliği 21 Nisan’a kadar sürecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG