AksiyonRol Oyunu

Assassin’s Creed 2020 Çıkış Tarihi Belirlendi

Assassin’s Creed için bir tutkuya sahip olan reputably endüstrinin içerisinden biri, oyunun çıkış tarihinin belirlendiğini ve yakında çıkacağını ima ediyor.

Oyun endüstrisi şu anda devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle garip bir durumda. Tipik olarak, hayranlar bu yaz E3’te yeni büyük oyun tanıtımlarını bekliyorlardı, ancak E3 2020 bildiğiniz gibi iptal edildi. E2 2020’de boy göstermesi beklenen oyunlardan birisi de yeni Assassin’s Creed oyunuydı ve bu yüzden ortaya çıkış tarihi muhtemelen kapalı kapılar ardında değişti.

Assassins Creed 2020 oyunuyla ilgili bir çok söylenti bulunuyor. Bir görüş tarih çok yakın derken başka bir görüş yakın zaman içinde olmayacağını düşünüyor, bir görüşe göre de tanıtım iptal edilen E3 2020  tarihinde tanıtım yapılacak. Yakında açıklanacak en az bir oyun Assassin’s Creed ve saygın bir endüstri uzmanı çıkış tarihinin çoktan belirlendiğini ima ediyor.

Bir Twitter kullanıcısı, “içeriden” olduğu söylenen bu kişiye yeni Assassins Creed oyununun ne zaman çıkacağını bilip bilmediğini sordu ve aldığı cevapta, “Evet” oldu. Bu cevap, ortaya çıkma tarihinin belirlendiğini göstermektedir, çünkü Shinobi daha önce Assassin’s Creed açıklamasının yakında olacağını ima ederken, bunun ne zaman olacağı aşikardır çünkü zaten oyunun iptal edilen E3’te tanıtılması bekleniyordu.

Bu, birkaç nedenden dolayı dikkat çekicidir. Assassin’s Creed bir yana, Mayıs ayı boyunca Xbox X ve PS5 etkinliklerinde birkaç söylenti oldu. Bazı oyunların yeni nesil konsollarla ve Stadia Connect ile ilişkili olma olasılığı arttı. Bu açıdan 5 Mayıs tarihinin önemlinin büyük olduğu söyleniyor. Yani Assassins Creed 2020 oyunuyla ilgili 5 Mayıs tarihinde yeni bilgiler edinme ihtimalimiz var.

28 Nisan’da bu Stadia Connect etkinliği, platform için yeni oyunlar ortaya çıkaracak. Diğer oyun platformlarında olduğu gibi, diğer üçüncü taraf oyunları da ilk kez gösterilirken, muhtemelen bir bir kaç tane birinci taraf oyunu ortaya çıkacak. Ve Assassin’s Creed Odyssey temel olarak Stadia başlatıldığında platformun amiral gemisi olduğu düşünüldüğünde, Assassin’s Creed 2020’nin Stadia’da da mevcut olacağı ve orada ortaya çıkabileceği mantıklı olacaktır.

Her iki durumda da, Assassins Creed’in yeni oyunuyla ilgili yakın zaman içinde detaylı bilgi alabileceğimiz neredeyse kesindir. Ne olacağı konusunda, söylentiler ve yüksek profilli doğrulamalar, birçok hayranın Assassin’s Creed Ragnarok unvanını ortaya çıkarmasıyla, yeni oyunun Vikinglerle ilgili olabileceği ihtimali vardır. Bununla birlikte, şimdiye kadarki en son ve muhtemelen en inandırıcı söylenti, durumun böyle olmadığını gösterirken, Assassin’s Creed 2020’nin kahramanları, silahları ve daha fazlası hakkında bazı bilgileri detaylandırmıştı. Yakın zaman içinde resmi bir açıklamayla görüşmek üzere.

Assassin’s Creed 2020 geliştiriliyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Açık Dünya

Crimson Desert Ne Zaman Çıkacak?

AksiyonDying Light 2Haber

Dying Light 2 Ne Zaman Yayınlanacak? Çok Beklediniz

AksiyonHaber

God of War: Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?

e-SporNişancı Oyunu

Valorant'ın Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefield 5’in Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Son Olabilir