Nişancı Oyunu

Rust, Önümüzdeki Hafta Call of Duty Mobile’a Geliyor

Call of Duty: Mobile, önümüzdeki hafta başka bir ücretsiz içerik alacak ve yeni güncellemenin öne çıkan özelliklerinden biri ikonik Rust haritası. Bunun da ötesinde Activision, Call of Duty: Mobile World Championship 2020 planlarını da açıkladı.
Call of Duty: Mobile oynarsanız, muhtemelen Rust’un bir sonraki büyük güncellemede öne çıkan Çok Oyunculu haritalardan biri olduğunu biliyorsunuzdur. Bu yeni ücretsiz içerik önümüzdeki hafta gelecek ve güncellemeler başlar başlamaz gelen her şey hakkında daha fazla bilgi paylaşılacak.

Rust tanıtımı geçtiğimiz gün Call of Duty: Mobile sosyal medya kanallarında başladı, bu nedenle devlerin ikonik haritada yaptığı olası değişiklikleri görmek için  aşağıdaki videoyu kontrol edebilirsiniz.

Aynı topluluk bilgilendirmesinde Activision, Call of Duty: Mobile World Championship 2020 ile ilgili bazı detayları da paylaştı. Turnuva, Sony Mobile tarafından destekleniyor ve 30 Nisan 2020’de resmi olarak başlayacak.

Turnuva, çevrimiçi maçlar olan ve her hafta sonu 30 Nisan – 24 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan 1. Aşama – Elemeler ile açılacak. Katılmak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız ve oyun içinde Veteran veya daha üst sırada olmanız gerekir. Daha önce konuyla ilgili olarak yapılan paylaşımımıza bakabilirsiniz.

Turnuva hakkında daha fazla detay 28 Nisan 2020’de geliyor. Activision’ın Reddit’teki topluluk güncellemesine göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Ranked Competitive Mode’u Nasıl Açarsınız?