Hayatta KalmaKonsol

Grounded, Hayatta Kalma Oyunu Bu Yaz XBox Game Preview’da

Grounded, en son Inside Xbox sunumuna göre 28 Temmuz’da Xbox Game Preview ve Xbox Game Pass Ultimate’e girecek. Sunum ayrıca yepyeni bir tek kişilik macera fragmanı ve oyun direktörü Adam Brennecke ile oyuna geniş bir bakış sunuyor. Aşağıdan kontrol edin.

Grounded çıkış tarihi

Obsidian’ın yaklaşan hayatta kalma macera oyunu 28 Temmuz’da Steam Early Access’te olacak, bu yüzden bu yaz hem Xbox One’da hem de PC’den oyunu oynayabileceksiniz. Grounded’ın, geliştiricilerin teknik olarak hala geliştirme aşamasındayken Xbox One ve Windows 10 başlıklarını yayınlamalarına izin veren bir program olan Xbox Game Preview’un bir parçası olacağını belirtmek önemlidir. GamesRadar + geçtiğimiz yıl Grounded’in gizli bir önizlemesi sırasında Brennecke ile konuştuğunda, ekibin oyunu şekillendirmeye yardımcı olmak için oyuncu geri bildirimi topladığını açıkça belirtti.

Grounded nasıl bir oyun?

Grounded, RPG devi Obsidyen’den gelen şaşırtıcı bir oyun. Karakterinizin bir karınca boyutuna küçüldüğü bir banliyö arka bahçesinde bulunan bir hayatta kalma macera oyunu. Doğal olarak, arka bahçe karıncalar ve örümcekler ve uçan böcekler gibi sizi öldürmeye çalışan tehlikelerle dolu. Küçük olmanın tehlikelerinden kaçmak için eşyalar toplamanız, palamut gövdesi zırhı ve çim aletleri gibi şeyler yapmanız ve arka bahçe işgalcilerini önlemek için üsler inşa etmeniz gerekir.

Bu bahar, Grounded ile pratik yapma şansı veren Xbox Insider programına katılarak Grounded’ı inceleme fırsatınız olabilir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Konsol

Microsoft’un Yeni Xbox Series S Kontrolcüsü Sızdı

Hayatta KalmaRehber

Su Kabı(Water Container) Nasıl Yapılır? - Grounded Rehberleri

Hayatta KalmaRehber

Grounded'da Collector Nasıl Yapılır?

Hayatta KalmaRehber

Grounded - Sap Nerede Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Crytek’e Göre PS5, Xbox One Series X’ten Daha İyi