Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle RoyaleWarzone

COD: Warzone Hilecileri, Hileci Lobisinin Tadını Çıkarıyor

Call of Duty: Warzone’da bundan sonra, hile yaptığından şüphelenilen, çok şikayet edilenler artık bir birleriyle eşleşecek. Bu oyun tarihinin en iyi cezalarından birisi olabilirdi. Ama işler yine onlar için eşit olacak, en azından adil bir oyun olacak ama hangisinin hangi hileyi kullandığına bağlı olarak elbette akıllı bir seçim yapan oyunu kazanacak.

Infinity Ward kısa süre önce Twitter’da, hileci merkezli son güncellemesinde Call of Duty: Warzone’a gelen önemli değişiklikleri listeleyen bir resim yayınladı. Yeni güncelleme çok sayıda ek güvenlik önlemi getiriyor ancak güncellemenin belirli bir kısmı Call of Duty: Warzone topluluğunun heyecanlı, yani ‘hileci lobisi’ özelliğine sahip.

Şüpheli hileciler artık kendi türlerinin geri kalanıyla lobilere katılacak, aslında bu, tüm hileleri büyük bir kargaşa şenliğinde bir araya getirecek. Bunun dışında hile yaptıklarından şüphelendikleri oyuncuları bildirenler, oyuncunun yasaklanıp yasaklanmadığını ve gelecekte kamerayı ve gösteri modlarını öldürmek için rapor işlevselliğinin eklenip eklenmediğini belirten bir e-posta alacaklar.

Bizce hileye en iyi ders ve çözüm, hile yaptığınızdan emin olduğunu kişiyi yasaklamanız değildir, bizzat onu oyunda tutun ama karşılarına daha iyi bir hileci koyun. Bu işle bir kaç mod ilgilenirse bence ders kısa sürede verilmiş olur. Bir kaç GM belirleyin, bunlar üzerinde God Mode’u aktif hale getirin. Hilecilerin hepsini yukarıda belirtildiği gibi bir yere toplayın. İçlerine sadece bir God Mode açık GM atın. Göz göze bakışırken tek parmak şıklatmasıyla GM’in onları nasıl öldürdüğünü tekrar tekrar izlettirin. Son olarak bu oyunculara uzun bir süre bu muameleyi yapın. Banlamanıza gerek yok, ya kendisi oyunu bırakır ya da hileciler lobisinden kurtulmak için hileyi bırakır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Call of DutyRehber

Modern Warfare 2'de Operator Kills Nasıl Elde Edilir?

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da 5 Farklı Astro Heads’i Nasıl Bulursunuz?