Battle RoyaleWarzone

COD: Warzone Hilecileri, Hileci Lobisinin Tadını Çıkarıyor

Call of Duty: Warzone’da bundan sonra, hile yaptığından şüphelenilen, çok şikayet edilenler artık bir birleriyle eşleşecek. Bu oyun tarihinin en iyi cezalarından birisi olabilirdi. Ama işler yine onlar için eşit olacak, en azından adil bir oyun olacak ama hangisinin hangi hileyi kullandığına bağlı olarak elbette akıllı bir seçim yapan oyunu kazanacak.

Infinity Ward kısa süre önce Twitter’da, hileci merkezli son güncellemesinde Call of Duty: Warzone’a gelen önemli değişiklikleri listeleyen bir resim yayınladı. Yeni güncelleme çok sayıda ek güvenlik önlemi getiriyor ancak güncellemenin belirli bir kısmı Call of Duty: Warzone topluluğunun heyecanlı, yani ‘hileci lobisi’ özelliğine sahip.

Şüpheli hileciler artık kendi türlerinin geri kalanıyla lobilere katılacak, aslında bu, tüm hileleri büyük bir kargaşa şenliğinde bir araya getirecek. Bunun dışında hile yaptıklarından şüphelendikleri oyuncuları bildirenler, oyuncunun yasaklanıp yasaklanmadığını ve gelecekte kamerayı ve gösteri modlarını öldürmek için rapor işlevselliğinin eklenip eklenmediğini belirten bir e-posta alacaklar.

Bizce hileye en iyi ders ve çözüm, hile yaptığınızdan emin olduğunu kişiyi yasaklamanız değildir, bizzat onu oyunda tutun ama karşılarına daha iyi bir hileci koyun. Bu işle bir kaç mod ilgilenirse bence ders kısa sürede verilmiş olur. Bir kaç GM belirleyin, bunlar üzerinde God Mode’u aktif hale getirin. Hilecilerin hepsini yukarıda belirtildiği gibi bir yere toplayın. İçlerine sadece bir God Mode açık GM atın. Göz göze bakışırken tek parmak şıklatmasıyla GM’in onları nasıl öldürdüğünü tekrar tekrar izlettirin. Son olarak bu oyunculara uzun bir süre bu muameleyi yapın. Banlamanıza gerek yok, ya kendisi oyunu bırakır ya da hileciler lobisinden kurtulmak için hileyi bırakır.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Call of DutyNişancı OyunuWarzone

Call of Duty: Warzone'da Daha Büyük Maçlara Hazırlanın

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite’da 5 Farklı Astro Heads’i Nasıl Bulursunuz?