AksiyonNişancı Oyunu

Destiny 2 Sızıntısı,Yeni Genişleme Paketi, Alt Sınıflar ve Düşmanlar Hakkında Bilgi Veriyor

Destiny 2 için yeni bir sızıntı, oyunun olası geleceğini, büyük düşüş genişlemesini, yeni alt sınıfları ve Darkness’ın uzun zamandır beklenen gelişiyle ilgili detayları önümüze seriyor.

Destiny’nin 2014’ten bu yana, Darkness olarak bilinen varlık, son zamanlarda kendini yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başlamasıyla oyuncular için daha ciddi bir tehdit olmuştur. Ancak, oyuncular Darkness gemilerinin güneş sistemine girmeye başladığını keşfettikleri için, Season of the Worthy’de yaklaşıyorlar. Sızıntılar doğruysa, bu gelişme de Destiny 2 için yepyeni bir özellikler ve yenilikler dizisi demek.

4Chan, Destiny 2 topluluğunun saygın bir üyesi olarak sızıntının kaynağıdır. Bilgiye göre, içerik Collapse olarak biliniyor ve  son değişiklikle birlikte Destiny 2 için büyük genişleme paketi olarak geliştiriliyor. İçerik aslında Destiny 3’ün bir parçasıydı, ancak alınan bir kararla o zamandan beri Destiny 2 için bir genişleme paketi olarak yeniden şekillendiriliyor.

İçerik açısından, genişleme paketiyle birlikte gelen Pyramid Ships ve Darkness Winnower olarak bilinen ve Shadowkeep’in Pyramid Ships gösterilene benzer hayalet ve örtülü bir kadın gibi görünen büyük bir kötü adam karşımızda olacak. Biri Europa, diğeri Jüpiter’in uydularından biri olan ve Darkness gemisinde Finality adı verilen devasa bir şehir olmak üzere iki yeni varış noktası oyuna ekleniyor.

Emperor Calus, Eris Morn ve Mara Sov, genişlemenin öyküsünde en çok ön plana çıkarılan büyük oyuncular gibi görünüyor ve her sınıf, tüm yeni yeteneklere sahip bir Darkness alt sınıfı da kazanıyor.

Ayrıca Bakınız:   Assassin's Creed Creative Director Ashraf Ismail, Ubisoft'tan Kovuldu

Oyuncular, hayalet görünümlü olarak tanımlanan ve tüm düşman gruplarından en yeni birimlere sahip olan Veil adlı yeni bir grupla savaşacaklar. Genişleme paketi, oyuncuları Winnower’ın Domain’e götüren yeni bir baskın yapacak. Bunun yanında sızıntı, Bungie’nin geçen yılki Shadowkeep’in ortaya çıkmasıyla aynı tarihte, Haziran ayında ortaya çıkacağını gösteriyor.

Açıkçası, bu sızıntının geçerliliği, Bungie’nin devam eden sezonsal içeriğin dışında Destiny 2 için gelecekteki planları hakkında henüz bir şey söylemediği gerçeği göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. Ancak, ayrıntılardan birkaçından fazlası, hayranların geçmişte duydukları şeylerle örtüşüyor gibi görünüyor.

Oyuncuların yaptığı keşiflere bakacak olursak, Darkness geliyor gibi görünüyor, bu nedenle gelecekteki herhangi bir içerik bununla ilgili olacaktır. Doğal olarak, Destiny 3 gibi yepyeni bir oyun ortaya çıkmış olsaydı rakiplerle rekabet etmek daha kolay hale gelirdi , ancak Bungie’nin Activision ile bölünmesinden sonra yaşadığı gecikmeler işleri değiştirdi. Bu açından yazımızda bahsi geçen içeriğin yeni bir oyun yerine genişleme paketi olarak karşımıza çıkması daha mantıklı hale geldi.

Tweet üzerindeki yorumlar, hayran kitlesini bölmüş gibi görünüyor. Bazıları, oyun şu anda hayranlarla büyük bir düşüşün ortasında olduğu için, sözde sızıntının en azından bir kısmının doğru olduğunu umuyor. Çoğu aynı içeriği tekrar tekrar oynamaktan oldukça sıkılmış gibi duruyor. Aslında işler o kadar korkunç ki Gladd gibi büyük Destiny 2 yayıncıları bile oyundan uzaklaşmaya başlıyor. Bu sızıntı Destiny 2’nin geleceğini kurtaracak olmasa bile, Bungie’nin hayranları geri getirmek için önemli bir koz olabilir.

Destiny 2 şimdi PC, PS4, Stadia ve Xbox One’da oynanabilir.

Kaynak: Gamerant

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMaceraRehber

Destiny 2 Error Code Chicken Nasıl Düzeltilir?

AksiyonRehberRol Oyunu

Destiny 2 Haunted Forest Nasıl Bulunur?

Nişancı Oyunu

Destiny 2'nin Beyond Light Genişleme Paketi Ertelendi

Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Filthy Lucre Nasıl Elde Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ın Yeni Haritası Ascent Hakkında Sızıntılar Var