Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2: Bannerlord, Evlenme ve Çocuk Yetiştirme

Mount And Blade 2 Bannerlord’da hakkında düşünmeniz gereken bir konu daha var. Mount And Blade 2 Bannerlord dünyasına yeni bir can getirmek için kendinize bir eş bulmanız ve onu baştan çıkarmanız gerekiyor. Bu süreç çok karmaşık değil bu açıdan endişelenmeyin ve rehberimize bir göz atın. Bu Mount And Blade 2: Bannerlord evlilik rehberi, birini kendinizle evlenmeye nasıl ikna edeceğinizi ve evleneceğinizi ayrıca çocukları nasıl yetiştireceğinizi öğretecektir.

Bannerlord’da evlenme

Bir aile kurmak için bir soylu ile evlenmelisin. Temel oyunda sadece karşı cinse karşı evlilikler mümkün (sağlıklı olan da bu, kimse kusura bakmasın) ama bazı modlarla eşcinsel evliliklerin de mümkün olduğu biliniyor (bu sağlıksız bir durum). Evlenmek şaşırtıcı derecede basit, bu nedenle evlenmek için gerekli adımları sizler için listeledik.

  • Karşı cinsten bir asil bul. Genellikle kasabalar arasında veya kalelerin içinde yaşarlar.
  • Onlarla evlenmek istediğinizi bildirin.
  • Onlarla başarılı bir konuşma yapın. Bu, çekicilik statünüze bağlı olarak belirli bonuslarla birden fazla seçenek arasından doğru seçimlerin yapılmasını gerektirir.
  • İkinci bir başarılı görüşme yapmadan önce bir süre bekleyin.
  • Evlilik teklifi yapın.
  • Hediye vererek eşinizin onayını alın.

Ne yazık ki eşleri olmasa bile lordlarla evlenemezsin. Herkesle flört edebilirken, sadece bir partnerle evlenebilirsiniz. (Burası çapkınlık olarak algılanabilir ve evet, öyledir. Bu, Southern Empire’ın lideri Rhagaea ile evlenemeyeceğiniz anlamına gelir, ancak kızıyla ve mirasçı Ira’yla evlenebilirsiniz.

Bannerlord’ta çocuk yetiştirme

Evlendiğiniz kişi sizin klanınıza katılacak. Hamile kalmak ya da hamile bırakmak için biraz zaman geçirmeniz gerekiyor. Etrafta dolaşın etkileşime girin. (Başka bir şey beklemeyin :/). Bu zaman öldürme ve etkileşim sonucunda eşinizin veya kendinizin hamile olduğu bildirimi alacaksınız. Şu anda, hamile kalmak, savaşma veya seyahat etme yeteneğinizi etkilemiyor gibi görünmüyor.

Birkaç mevsim sonra çocuğunuzun doğduğunu söylemek için ikinci bir bildirim alacaksınız. Yavaş yaşlanırlar ve ordunuza ancak genç olduklarında yardımcı olabilirler. Onları partinize dahil etmek becerilerini geliştirecek ve savaşa girdikten sonra rolünüzü bile üstlenebilecekler.

Çatışma dışında veya başka bir klan üyesi olarak, çocuklarınız da sosyal duruş oluşturmak için aileleri evlilik yoluyla birleştirmek için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”1″]

Kaynak: RPS

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Söylentiye Göre Resident Evil 4 Remake Geliştirme Aşamasında