Bulut Oyun

EA, FIFA, Star Wars Jedi: Fallen Order ve Diğer Üç Ünvanı Stadia’ya Getiriyor

Google, bu yılki en büyük işlerini, önümüzdeki aylarda ve ötesinde Octopath Traveler, PUBG artı bir dizi ‘ilk’ de dahil olmak üzere Stadia bulut oyun hizmetine ekleyerek gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam edecek. Şimdi sırada, FIFA ve Madden NFL dahil EA ile yapılan bir anlaşmanın parçası olarak gelen beş yeni oyun var.

Respawn Entertainment’ın Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA ve Madden NFL oyunları Stadia’nın yenilerinden olacak. FIFA ve Madden, bu “kış” Stadia’ya gelmesi planlanan ilk EA başlıkları olacak, Fallen Order bu yılın sonunda belki gelecek. EA, 2021’de Stadia’ya iki ek oyun getireceğini açıkladı ama isimleri hakkında bilgi yok.

Diğer oyunlar

EA ile olan ortaklığından haberin yanı sıra Google, önümüzdeki birkaç ay içinde bulut oyun servisine eklenecek toplam 13 oyun açıkladı. PlayerUnknown’s Battlegrounds bunlardan en önemlisi. Hem kumanda desteği sunarken hem de çapraz platforma uygun bir oyun olduğundan bulut oyun hizmeti için biçilmiş kaftan.

Square Enix’in harika RPG gerilimi Octopath Traveler, 28 Nisan’da Stadia’ya gidecek, Zombie Army 4: Dead War 1 Mayıs’ta yayınlanacak(ve Stadia Pro abonelerine ücretsiz olacak. Arcade-y firefighting romp Embr 21 Mayıs’ta erken erişime başlayacak. Aynı gün Steam’e de gelecek ve indie Rock of Ages 3 Haziran ayı gibi Stadai’da olacak.

Stadia kısa süre önce 60fps ve 1080p’ye kadar akış sunan ücretsiz katmanlı hizmetini başlattı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Bulut OyunKonsol

Bulut Oyun Resmi Olarak Xbox Konsollarında Kullanılabilir

Bulut Oyun

GeForce Now'da Donma Sorunlarına 3 Çözüm Önerisi

Bulut Oyun

xCloud iOS Testleri Erken Bitti, Sıkıntı Var

Bulut Oyun

Google Stadia'ya Mesajlaşma Özelliği Geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep: Hindistan Cevizi Şişesi Nasıl Yapılır?