AksiyonKonsol

Yeni Battlefield Oyunu 2021 Yılında Yeni Nesil Konsollar İçin Çıkacak

Bir sonraki Battlefield oyunu 2021’de geliyor, geliştirici DICE onayladı. IGN’ye yaptığı açıklamada, İsveç stüdyosu, Star Wars: Battlefront II ve Battlefield V’nin desteğiyle 2021’de piyasaya sürülecek yeni bir oyun için “Battlefield’ın geleceğine odaklandığını” söyledi.

Bu yeni Battlefield oyunu Ekim 2019’da açıklandı ve yayıncı Electronic Arts, oyunun şirketin Nisan 2021’den Mart 2022’ye kadar olan 2022 mali yılında başlayacağını söyledi. Şimdi daha özel bir tarih biliyoruz – 2021.

EA, yeni Battlefield oyunu hakkında herhangi bir somut ayrıntı paylaşmadı, ancak oyunun “yeni nesil platformlar tarafından etkinleştirilecek yeniliği hedeflemesi” konusuna değinci. Yani özellikle yeni nesil konsollar olan Playstation 5 ve Xbox Series X için geliştirilecek ve onların sunduğu yeniliklerden faydalanacak.

Bu yeni Battlefield oyunu 2021’de piyasaya sürüldüğünde, PlayStation 5 ve Xbox Series X piyasaya sürülecek, bu yüzden muhtemelen bu konsollarda ve PC’de başlamasını bekleyebilirsiniz.

EA, bu yeni Battlefield oyununu, yeni konsolların piyasaya sürüldüğü 2020 yerine 2021’de daha büyük kitleye hitap etmek için sürdüğünü söyledi. EA yönetimi, “Yeni konsol tabanının oldukça küçük olduğundan Battlefield’ı 2020’de piyasaya sürmek, oyunun potansiyeline gerçekten kısıtlama getireceği için oyunu 2022 mali yılı bölümünde çıkarma konusunda hem fikiriz.” şeklinde açıklama yaptı.

DICE’ın Stockholm, İsveç ve Los Angeles, California’da stüdyoları var. DICE LA stüdyosu, son tanıtımının genişletilmiş sorumluluklarının bir parçası olarak Respawn kurucu ortağı Vince Zampella tarafından yönetiliyor.

2018’in Battlefield V II. Dünya Savaşı’nda gerçekleşti, 2016’s Battlefield 1 ise I. Dünya Savaşı zamanını konu aldı. Bakalım son Battlefield ne zamana gidecek…

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
PlaystationRehber

PS5 Hata Kodları

Call of DutyModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Yarış Oyunları

Need for Speed ​​2022 ile ilgili sızan son bilgiler

Aksiyon

Uncharted tasarımcısı Amy Hennig ve Skydance Media yeni bir Star Wars oyununu duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Call of Duty: Mobile Season 6 Sızıntıları – Çıkış Tarihi, Kaplamalar, Haritalar, Silahlar