Battle RoyaleNişancı Oyunu

Call of Duty: Mobile Season 6 Sızıntıları – Çıkış Tarihi, Kaplamalar, Haritalar, Silahlar

Call of Duty: Mobile Season 5 çok yakında sona erecek ve en son sızıntılar sayesinde, Sezon 6’nın yeni özellik ve içeriğine erken bir göz atacağız.

Call of Duty: Mobile Season 6, yeni haritalar, silahlar, karakterler ve savaş kartı da dahil olmak üzere bir ton yeni içerik sunacak. Activision henüz yeni sezonu resmen açıklayacak değil, ancak yeni sezon 01 Mayıs 2020’de başlayacağından bu hafta bilgilerin gelmesi gerekiyor.

Resmi duyuruyu beklerken, 6.Sezon’un sadece birkaç gün içinde tam olarak ne getirdiğini ortaya koyan birkaç yeni sızıntı var. Sezon 6 görünüşe göre Outlaw olarak adlandırılıyor ve kovboylar temalı olacak.

Aşağıdaki sızan görüntüde görebileceğiniz gibi, Sezon 6’nın Battle Pass’ın en önemli şeyler iki yeni Epik karakter ve silah. Hayalet kovboy şapkası, Seraph Desperada da kovboy temalı bir başka kostüm.

Bunun da ötesinde, ücretsiz battle pass yeni bir Outlaw keskin nişancı ve Annihilator operatörü yeteneği veriyor. Ayrıca yeni sezon için bir teaser fragmanımız var, Twitter kullanıcısı murdablast sayesinde sızdırıldı. Aşağıdan kontrol edin:

Gelen yeni haritalardan biri Activision tarafından daha önce duyurulduğu gibi ikonik Rust. Bununla ilgili daha fazla ayrıntıyı önceki yazımızda bulabilirsiniz.

Sezon 6 ayrıca diğer içeriklerle birlikte Kill Confirmed ve Flag Capture gibi yeni oyun modlarını tanıtacak. Bir duyuru yakında yapılacak, bu yüzden Activision’un resmi blog‘unu izlemeye devam edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dünyada Kaç Kişi Fortnite Oynuyor?