KonsolRol Oyunu

Elden Ring’in Konsollara Gelişi Gecikecek Mi?

FromSoftware’in Elden Ring hakkındaki kısmi sessizliği ve devam eden salgın ile oyunun ertelenip ertelenmeyeceği konuşulmaya başlandı.

Elden Ring henüz resmi olarak bir çıkış tarihi duyurusu yayınlamadı, ancak söylentiler ve raporlar bunun bir yaz oyunu olarak değerlendirdi. Yine de, birçoğu, Xbox Series X ve PS5’in tanıtılmasının üzerinden bayağı geçmesi nedeniyle Elden Ring’in hala bir tarihi olmamasını garip karşılıyor. Bu durum da acaba konsollara gelmeyecek mi yorumu yaptırıyor.

Koronavirüs etkisi

Bir çok oyun bu pandemiden etkilendi ayrıca E3 gibi kongreler de salgından nasibini aldı. Elden Ring’in şu sıralar geliştirmesi nasıl gidiyor insanlar merak ediyor. Acaba pandemi etkisiyle Elden Ring’de gecikecek mi yoksa başka bir durum mu var?

Elden Ring çıkış tarihi

FromSoftware’in web sitesinden sızıntılar, Elden Ring’in geliştirme süreci zaman çizelgesi göz önüne alındığında Haziran 2020’de piyasaya sürülmeye hazır olduğunu gösteriyor. Ayrıca, şirketin yakında bir pazarlama çalışmalarına başlayacağı konuşuluyor ve yaz aylarının yeni video oyunları için genellikle fakir olduğu göz önüne alındığında, dönemin en büyük oyunlarından biri olacağından şüphe yok. Ancak, bahsi geçen tarihe sadece iki ay kalmasına rağmen Fromsoftware’den herhangi bir açıklama gelmiyor. Hal böyle olunca acaba oyun hiç bir çıkış tarihi almadığı halde ertelendi mi soruları akıllara takılıyor.

Ayrıca Bakınız:   Summoners War 3.7.5 Güncelleme Detayları

Dünya çapında umut saçan tahminlere baktığımız zamana Covid-19 Temmuz gibi bitecek. Bir çoğu aksini söylese de herkes gibi biz de buna inanmak istiyoruz. Bu durumda Elden Ring bahar aylarında çıkabilir ve eğer biraz daha zorlarsa PS5 ve Xbox Series X sonrasında çıkışını gerçekleştirebilir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Skyrim'in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 "Gizli" Görevi

Rol Oyunu

GTA 5 130 Milyon Satışa Ulaştı

Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition Hikayeyi Haritayı ve Daha Fazlasını Genişletecek

RehberRol Oyunu

GTA 5'te Duke O'Death Imponte Zırhlı Arabası Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft’ın Harry Potter Haritası Tamamlandı