RehberStrateji

Hearthstone’un Demon Hunter Sınıfını Yenmek İçin İpuçları

Yeni Hearthstone genişleme paketi yayınlandığında, herkes ve özellikle oyunun tutkulu takipçileri, ilk çıkışından bu yana Hearthstone’a eklenen ilk sınıf Demon Hunter’ı denemek isteyecekler. Bu yazıda sizlere Demon Hunter için bir kaç ipucu sunmayı planlıyoruz ama bu stratejileri kişiye özel olabilir. Yani siz kendinize uygun daha iyi bir strateji bulabilirsiniz ama yine de hiç bir fikriniz yoksa okumaya değer.

Bu stratejileri oluşturmak için sınıfın nasıl oynayacağı konusunda bir kaç fikriniz olması gerekiyordu. Demon Hunter, saldırgan ve agresif bir sınıfa benziyor. Demon Hunter bir an önce karşıya hasar verip yüklenerek oyunu bitirmeye çalışacak bir sınıf olarak görülebilir.

Demon Hunter çok fazla burst damage (bundan sonra ani yüksek hasar olarak bahsedeceğiz) verme potansiyeli taşıyor ve sizi her zaman ölümcül bir şekilde tehdit ediyor olabilir, bu yüzden yere taunt koymak oldukça iyi bir plan gibi görünse de Demon Hunter’ı kendi sınırları içerisinde tutmak oldukça zor olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

RehberTWD Survivors

TWD: Survivors'da En Etkili Kaynak Toplama İpuçları #1

RehberTWD Survivors

Hızlı Güç Artırmak İçin İpuçları - The Walking Dead: Survivors

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
World of Warcraft Shadowlands Alfası Bu Hafta Başlıyor