Battle Royale

Fortnite’da Deadpool X-Force Kostümü Nasıl Alınır?

Fortnite’deki Deadpool kostümleri nerede? Fortnite ve Deadpool oldukça etkili bir iş birliği içinde. Fortnite ve X-Force iş birliği yeni başladı. Fortnite’da Deadpool, X-Force üyesi olduğu günlerinden Deadpool cildinin alternatif bir versiyonu da dahil olmak üzere bazı harika yeni kaplamalarla geliyor. Deadpool’un X-Force forması alabileceğiniz en yeni kıyafetlerden biri, ama nasıl elde edersiniz, bundan bahsedeceğiz.

Tabii ki, önce klasik kırmızı Deadpool kaplamasını alabileceğiniz önceki Deadpool zorluklarını bitirmeniz gerekiyor. Bunun için buradaki yazımıza göz atabilirsiniz. Bundan sonra, Deadpool’un 9. hafta mücadelesindeki pantolonunu bulmanız gerekiyor.

Deadpool’un pantolonunu, kasabanın doğu tarafındaki en büyük binanın üstünde, Sweaty Sands’de bulacaksınız. Deadpool’un kırmızı pantolonu binanın en üstündeki bayrak direğinde rüzgarda savruluyor.

Uygun konuma geldiğinizde Fortnite salute emote’u kullanabilir veya sadece bayrak direği / pantolon ile etkileşime girmeye çalışabilirsiniz. Pantolonunuzu selamlamanız için bir özelliğin aktif olduğuna dikkat edin.

Artık Deadpool’un X-Force kıyafetini kostümlerin arasında görüntüleybiliyor olmalısınız. X-Force’s Cable, Psylocke ve Domino eşya mağazasındaki yeni X-Force paketinin bir parçası olarak da mevcut olduğunu unutmayın.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Aion: Legions of War Kapanıyor