PCRol Oyunu

Mount and Blade 2 : Bannerlord’un Konsol İçin Çıkışına Daha Çok Var

Mount and Blade 2: Bannerlord nihayet Steam Erken Erişim ile PC’de oynanabilir durumda ancak TaleWorlds Entertainment’ın konsola yaklaşımı neticesinde, oyunu konsolda görmek isteyenler biraz daha bekleyecek.

Maalesef, Mount and Blade 2 : Bannerlord geliştiricisi konsolla ilgili şu açıklamayı yaptı. “Üzgünüz, ama biz geliştirici blogunda ve röportajlarda yıllardır konsolların daha da sonra çıkacağını söylüyoruz, çünkü PC’ler birincil platformumuzdur.” Geliştirici Twitter hesabı konsolla ilgili gelen sorulara sürekli bu cevabı vermiş. Ayrıca “Mount And Blade konsola çıkacak ama daha zamanı var” şeklinde açıklama da yapılmış.

Mount and Blade 2: Bannerlord, 2010’un Mount and Blade: Warband’un öncesinde geçiyor. Calradic İmparatorluğu’nun azalan günlerinde yer alan Oyuncular, Avrupa’dan ilham alan kabilelerin savaşçılarını, rakip gruplarla kuşatma savaşı yaparken kontrol ediyorlar. Oyuncular strateji oluşturabiliyor ve büyük orduları ve kuşatma silahlarını kontrol edebiliyorlar bununla birlikte savaş sırasında oyuncuları aksiyonun merkezine koyan bire bir savaş aksiyonuna da girebiliyorlar.

bannerlord 2

Mount ve Blade 2, 2012’den beri geliştirilmekte olan bir oyun, ancak TaleWorlds 2017’den beri haftalık geliştirici blog güncellemeleri yayınladı ve Bannerlord’un konsol sürümü hakkında çok sık paylaşım yapmadı. Ayrıca Mount ve Blade: Warband’ın PC’den PS4 ve Xbox One’a taşınmasının altı yıl sürdüğünü düşünürsek Mount and Blade 2: Bannerlord için yakın bir tarihte konsola gelmeyecek şeklinde kesin konuşabiliriz.

Kaynak: IGN

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Haber

Windows 11 Oyunculara Ne Sunacak?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riot Games, Valorant’ın Açık Betasını Ne Zaman Yapacak?