Mount & BladePCRol Oyunu

Mount and Blade 2 : Bannerlord’un Konsol İçin Çıkışına Daha Çok Var

Mount and Blade 2: Bannerlord nihayet Steam Erken Erişim ile PC’de oynanabilir durumda ancak TaleWorlds Entertainment’ın konsola yaklaşımı neticesinde, oyunu konsolda görmek isteyenler biraz daha bekleyecek.

Maalesef, Mount and Blade 2 : Bannerlord geliştiricisi konsolla ilgili şu açıklamayı yaptı. “Üzgünüz, ama biz geliştirici blogunda ve röportajlarda yıllardır konsolların daha da sonra çıkacağını söylüyoruz, çünkü PC’ler birincil platformumuzdur.” Geliştirici Twitter hesabı konsolla ilgili gelen sorulara sürekli bu cevabı vermiş. Ayrıca “Mount And Blade konsola çıkacak ama daha zamanı var” şeklinde açıklama da yapılmış.

Mount and Blade 2: Bannerlord, 2010’un Mount and Blade: Warband’un öncesinde geçiyor. Calradic İmparatorluğu’nun azalan günlerinde yer alan Oyuncular, Avrupa’dan ilham alan kabilelerin savaşçılarını, rakip gruplarla kuşatma savaşı yaparken kontrol ediyorlar. Oyuncular strateji oluşturabiliyor ve büyük orduları ve kuşatma silahlarını kontrol edebiliyorlar bununla birlikte savaş sırasında oyuncuları aksiyonun merkezine koyan bire bir savaş aksiyonuna da girebiliyorlar.

bannerlord 2

Mount ve Blade 2, 2012’den beri geliştirilmekte olan bir oyun, ancak TaleWorlds 2017’den beri haftalık geliştirici blog güncellemeleri yayınladı ve Bannerlord’un konsol sürümü hakkında çok sık paylaşım yapmadı. Ayrıca Mount ve Blade: Warband’ın PC’den PS4 ve Xbox One’a taşınmasının altı yıl sürdüğünü düşünürsek Mount and Blade 2: Bannerlord için yakın bir tarihte konsola gelmeyecek şeklinde kesin konuşabiliriz.

Kaynak: IGN

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Riot Games, Valorant’ın Açık Betasını Ne Zaman Yapacak?