KonsolMaceraMinecraft DungeonsPC

Minecraft Dungeon Çıkış Tarihi Belirlendi

Minecraft Dungeons – geliştirici Mojang, Minecraft markasının başka örneklerinin ortaya çıkması konusunda son derece ümit vaat ediyor ve bunlardan birinin 26 Mayıs’ta Switch, PS4, Xbox One ve PC’ye geleceğini söylüyor.

Minecraft Dungeons, zindan tabanlı izometrik kamera açısıyla Diablo benzeri bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Bununla birlikte zindanlarda yaratık keserken co-op çalışabileceksiniz. 4 Kişilik takımlarla karanlık zindanlara doğru maceraya çıkabilirsiniz. Oldukça ilgi çekici görünüyor. Minecraft Dungeons, Minecraft evreninden, zindanlardan, bosslardan, düşen eşyalardan ve çok daha fazlasından bir şeyler alarak harmanlıyor.

minecraft dungeons

Minecraft Dungeons, 26 Mayıs’ta Xbox One, PS4, Switch ve PC üzerinden satışa çıkacak ve fiyat olarak 16.74 £ / 19.99 USD’ye mal olacak ve ayrıca satın alacağını bu temel oyun, Hero Cape, tavuk evcil hayvan, iki oyuncu görünümleri ve henüz ortaya çıkmamış iki DLC paketini sizlere sunacak. Zindanlar ayrıca lansman gününde Xbox One ve PC Game Pass’in bir parçası olarak dahil edilecek.

Oyunu daha önce hiç duymadıysanız şöyle bir göz atmak için aşağıdaki resmi videoyu izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Steam, Oyun İndirme Hızını Düşürdü