Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

AksiyonKonsol

Spider-Man PS5 Sızıntıları, Symbiote Suit, Duyuru Tarihi ve Daha Fazlası

Reddit’de yayınlanan oldukça uzun yeni bir yazı, PS5’in özel oyunlarından biri Spider-Man 2 hakkında büyük ayrıntılar sızdırdığını iddia ediyor.

En büyük PS4 özel oyunlarından biri, bugüne kadarki en iyi süper kahraman video oyunlarından biri olarak kabul edilen Insomniac’ın Örümcek Adam oyunuydu. Spider-Man’ın finansal ve kritik başarısı göz önüne alındığında, Spider-Man 2’nin muhtemelen yolda olması şaşırtıcı değildir, ancak şimdi büyük bir yeni sızıntı oyunun nasıl olacağı hakkında çok daha fazla şey ortaya çıkarabilir.

Herhangi bir video oyunu sızıntısında olduğu gibi, hayranlar bu bilgilerin resmi olmadığını anlamalıdır. Sızıntının saibi Reddit kullanıcısı, throwawayquarantine8. İddiaya göre bu kişi, Insomniac’ın 17 Nisan’da Zoom programı üzerinden gerçekleştirdiği toplantıyı izledi. Toplantıda Spider-Man 2’nin genişletilmiş bir videosu gösterildi.

Sızıntıya göre, Spider-Man 2, Peter Parker’ın The Mary Bugle ve J. Jonah Jameson hakkında Mary-Jane Watson ile bir konuşma yapmasıyla başlayacak. Başlangıçta kış aylarını göreceğiz ama oyunda, hafif yağmur, hafif kar ve şiddetli kar yağışı bulunan “yedi dinamik hava tipi” olacak.

Sızıntı, Örümcek Adam 2’nin açık dünyasında dinamik görevler olacağını, Örümcek Adam 2 film bir çok görev tipinin olduğunu (binalardan sarkan inşaat işçilerini kurtarmak, insanları hastanelere götürmek gibi) söyleyerek devam ediyor. Spider-Man 2 ayrıca Mysterio ile mücadele, Daredevil ile bir yan görev ve “Fantastic and Fiery” adlı İnsanlığa karşı bir ırkta dahil olmak üzere yan görevlere sahip olacak.

spider man 2 oyun

Spider-Man 2’de ana hikaye ilerledikçe, OsCorp’taki bir laboratuvarda ortaya çıkan Venom simbiyotu etrafında dönecek. Simbiyot, başlangıçta Harry ile yaşamı tehdit eden hastalığını tedavi etmenin bir yolu olarak bağlanacak. (Peter’la bağlandığında, çizgi romanlardaki klasik siyah takımını kazanması.) Oyuncular istedikleri zaman kostümü değiştirebilecekler ve oyundaki her kıyafet kendi Simbiyot versiyonuna sahip olacak. Sunum sırasında görünüşe göre gösterilen diğer takımlar arasında Sami Raimi’nin filmlerdeki kostümü “gelişmiş takım elbise” ile karşımızda olacak.

Spider-Man’a yeni bir görünüm kazandırmanın yanı sıra, Spider-Man 2’deki Simbiyot kıyafeti de savaşın gidişatını değiştirecek ve oyuncuların normalden daha agresif olmasına izin verecek. Ayrıca oyuncuların seviye atlayabileceği kendi özel yetenek ağacına sahip olacak. Sunum ayrıca, hikaye sırasında Peter Parker ile çatışmaya girecek olan Miles Morales ile bir oyun sergiliyor. Norman Osborn da, Spider-Man 2’nin hikayesi sırasında Yeşil Goblin kişisi olabileceğine dair bir ipucu bulunuyor.

Son olarak, Spider-Man 2, Zoom sunumu üç DLC paketinin ortaya çıkmasıyla sona eriyor: biri Morbius’a, diğeri Carnage’a, üçüncüsü Wraith’e dayalı bu genişleme paketleri hakkında daha fazla bilgi yok.

Neyse ki, Spider-Man 2 hayranlarının bu sözde sızıntı hakkında herhangi bir gerçek olup olmadığını öğrenmek için çok daha fazla beklemesi gerekmeyecek. Görünüşe göre, Spider-Man 2, eğer virüs salgını çok kötü durumlara gelmezse, Ağustos ayında, yaz sonunda duyurulacak. Spider-Man 2’nin çıkış tarihinin 2021 yılında gerçekleşeceği ve PlayStation 5’e özel bir oyun olacağı söyleniyor.

Kaynak: Reddit

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Korku

Güvenilir bir sızantıya göre Resident Evil 9'un çıkış tarihi ortaya çıktı

Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Aion: Legions of War Kapanıyor