Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Hindistan Cevizi Şişesi Nasıl Yapılır?

Stranded Deep’te, içilebilir su gibi temel ihtiyaçları bile bulmak zor olabilir, özellikle de oyuncular suyu bulduklarında nasıl taşıyacaklarını bilmiyorlarsa.

Stranded Deep’te, oyuncu güneş yanmasını önlemek için su almak ve güneşe maruz kalmalarını sınırlamak gibi temel şeyleri düşünmeye zorlanır. Bununla birlikte, içilebilir su bulmak kadar basit bir şey, özellikle de oyuncunun buldukları az suyu depolamak veya saklamak için bir çözümleri yoksa, Stranded Deep oldukça zorlayıcı olabilir.

Oyuncu herhangi bir içilebilir su kaynağıyla karşılaşırsa ya da kendisi için su üretirse, Stranded Deep oyuncuların seyahatlerinde yanlarında su depolaması ve beraberinde götürmesi için birkaç yol sunar. İlk ve açık ara en kolay yöntem hindistan cevizi şişesini yapmaktır.

Hindistan cevizi şişesinin üretilmesi özellikle zor değildir, ancak oyuncunun su kaynaklarından uzaklaşma yeteneğini büyük ölçüde artıracaktır. Bununla birlikte, daha sonra üretebileceğiniz daha iyi seçenekler olsa da hindistan cevizi şişesi en iyi ilk adımlardan birisi.

Bir hindistancevizi şişesi oluşturmak için gerekli malzemeler basittir, sadece bir hindistancevizi elde edin ve bağlamak için gerekli bir parça, ikisi birlikte üretilebilir. Bunu yapmak için, oyuncunun crafting menüsünü açması ve sarf malzemeleri menüsüne gitmesi gerekecek, bu da zehiri tedavi etmek için panzehirler gibi şeylerin bulunduğu kısımla aynı yerdir. Oyuncunun hindistan cevizi kırmaması veya herhangi bir şekilde kesmemesi de önemlidir, çünkü bu tarifin çalışması için hindistan cevizi ilk açılmamış durumda olmalıdır.

Hindistan cevizi şişesini yaptıktan sonra, içinde zaten bir içecek su bulunur. Burada önemli olan bu suyun bozulmaması ve oyuncu ile birlikte taşınabilmesidir. İçtikten sonra su, herhangi bir temiz su kaynağında yeniden doldurulabilir. Bu şekilde oyuncu seyahatlerinde yanlarında su taşıyabilir ve su depolayabilir. Daha önce de belirtildiği gibi, sonunda oyuncu sırasıyla üç ve beş içecek taşıyabilen deri su kabı ve kil su şişelerine erişecek, ancak bir hindistan cevizi şişesini hazırlama kolaylığı özellikle ilk başlarda bunu yapmaya değer.

Hindistan cevizi şişeleri, ekinleri sulamak için de kullanılabilir, bu da oyuncunun kendileri için sürdürülebilir bir gıda tedariki yaratmasına yardımcı olacaktır. Oyuncular Stranded Deep’in kontrollerine alışana ve daha iyi su depolama öğeleri üretmeyi başarana kadar, hindistan cevizi şişesi inanılmaz derecede faydalı olacaktır.

Stranded Deep şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
World of Warcraft’ın Yeni Başlangıç Alanı Yeni Başlayanlar İçin Çok Daha Öğretici