Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep’te İyileşme, Nasıl Can Basılır?

Stranded Deep’te hayatta kalmak için hayati göstergelerinizi yakından takip etmeniz gerekir. Sağlık, bu önemli hayati istatistiklerden biridir ve beklendiği gibi sağlığınızın çok fazla düşmesine izin vermek ölümle sonuçlanacaktır. Bununla birlikte, Stranded Deep, herhangi bir sağlık iksiri veya hızlı tedavi yöntemine sahip değildir. Hayatta kalmak için kendinizi nasıl iyileştireceğinizi bilmeniz gerekir.

Stranded Deep’te Sağlık Kazanmak | Nasıl İyileşir

Stranded Deep can doldurma, Stranded Deep’te iyileşmenin tek yolu sağlık sayacınızı doldurmaktır. Açlık ve susuzluktaki yaşamsallarınız yeme ve içme ile dolduğunda sağlık yeniden kazanılabilir. Yeterli bir şekilde beslendikten ve olumsuz durum etkilerinden etkilenmediğinizi varsayarsak, zaman içinde iyileşmeye başlarsınız.

Stranded Deep’te sağlık sistemi gerçekçiliğe dayanır, bu nedenle bu süreç basit mantığı takip eder. Hayatta Kalma Saatinizi kullanarak yaşamsallarınızı kontrol ederek mevcut durumunuzu izleyebileceksiniz. Sağlık, açlık, susuzluk ve uyku bireysel sayaçlarla temsil edilir. Açlık veya susuzluk çok düşükse, sağlığına kavuşamazsınız.

Sağlığınızı Nasıl Arttırırsınız

Stranded Deep can doldurma neyse ki, sağlığınızı iyileştirmek temel ihtiyaçlarınızı karşılamak kadar kolaydır. Yemek yemek, genel tokluğu temsil eden açlık sayacını yükseltir. Benzer şekilde, içme suyu susuzluk ölçeri yükseltir ve bu da hidrasyon seviyelerine karşılık gelir. Sağlık kazanmaya başlamak ve kalp atış ölçerinizi yükseltmek için her ikisinin de dört çubuk üzerinde olması gerekir.

Ancak, herhangi bir olumsuz durum etkisinden etkilenirseniz iyileşmek mümkün değildir. Bunlar, açlık ve dehidrasyona ek olarak zehir, güneş çarpması ve hastalık gibi durumları içerir. Zehir ve güneş çarpması özellikle tehlikeli durumlardır ve tekrar sağlıklı olabilmek için mümkün olduğunca çabuk iyileştirilmelidir.

Stranded Deep’te Sağlık ancak temel ihtiyaçlarınız karşılandığında doldurulabilir. Can doldurmak için yeterli miktarda yiyecek ve su tükettiğinde iyileşmeye başlayacaksın. Aksi takdirde, açlık ve dehidrasyon sizi birkaç gün içinde öldürebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaStranded Deep

Stranded Deep: Bir Yapıyı Sökme ve Demonte Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
EA, FIFA, Star Wars Jedi: Fallen Order ve Diğer Üç Ünvanı Stadia’ya Getiriyor