Battle RoyaleRehber

Apex Legends: Hairloom Nedir Nasıl Alınır?

Heirloom’lar #ApexLegends ‘taki popüler eşyalardan daha nadir bir kozmetik türüdür, ancak ne tür #hairloom (yadigar) vardır ve bunların kilidini nasıl açarsınız, bu yazıda sizlere açıklıyoruz.

Apex Legends yadigarlarını (hairloom)  hiç görmemiş olabilirsiniz, ya da belki de daha önce onları duymamış olabilirsiniz, bu onların nadir oluşundan kaynaklanıyor. Neyse ki, sahip oldukları tek etki kozmetiktir, belirli karakterlere yeni bir görünüm kazandırır, bu yüzden şanslıysanız ve bir hairloom elde ettiyseniz savaşa etki edemezsiniz daha açık olmak gerekirse görüntüden başka bir şey değildir. Apex Legends yadigarlarının tam olarak ne olduğunu ve neden önemli olduklarını takip etmek biraz zor, bu yüzden açıklamayı deneyelim.

Daha önce sadece bir hairloom seti olan Wraith’ti, ancak şimdi Bloodhound, Lifeline ve Pathfinder’ın her birinin kendi yadigarı var. Bloodhound’un, Glory Hound adında bir afiş pozu, bir yakın dövüş silahı, bir baltası var.  Raven’s Bite. Lifeline’s seti, şok çubukları adı verilen bir afiş pozu, yakın dövüş silahı – taser drumsticks –  Shock Batons olarak adlandırılır ve bir giriş çipini içerir. Pathfinder’ın seti Lights Out adlı bir afiş pozu, yakın dövüş silahı – boks eldivenleri bulunuyor, Boxing Gloves, ve bir Kill quip

Bu yadigar setleri başlangıçta Fight or Flight Halloween etkinliği gibi belirli etkinlikler sırasında mevcuttu. Bahsedilen olayları tamamlarsanız, bu yadigar setlerini alırsınız. Eğer yapmadıysanız, onları bulmak için yağma kutusundan sonra yağma kutusunu açmaya devam etmeniz gerektiği varsayılır.

Apex Legends’ta yadigarlar nasıl edinilir ve ne kadar yaygındır?

Apex Legends yadigarı üretilemez. Kilidini açana kadar oyun içinde görüntüleyemezsiniz. Şu anda, bunların kilidini açmanın tek yolu Apex Crates. Bunlar oyundaki olası en nadir eşyalardır, ancak sonunda onları aldığınızda, yadigarlar her efsane için bir set olarak gelir. Bu, aynı anda üç yadigar alacağınız anlamına gelir ve daha da iyisi, bir Apex Crates açmak olarak sayılmazlar, bu da daha sonra açacak başka bir tanesine sahip olacağınız anlamına gelir.

Oyundaki en nadir düşüş oldukları için, onları elde etmek için şansınız olmalı. Ne yazık ki, resmi Apex Legends SSS’ye göre, bir yadigâr seti alma şansı% 1’den az.

Açtığınız her 30 Apex Crates efsanevi bir kozmetik garantiye sahip olduğunuza benzer şekilde, bir heirloom setinin her 500 kasada bir kez düşmesi garanti edilir. Bu, onu ilk veya 500. kasanızda alabileceğiniz anlamına gelir, ancak toplam 500 sandığı açtığınız sürece, kesinlikle bir yadigar seti alacaksınız. Oyunda tüm yadigar setlerine sahipseniz, bu artık geçerli olmayacak çünkü Apex Legends’ta kopya eşya elde etmek imkansız.

Bir sandık 100 Apex Coin’e mal olduğu ve 8 £ karşılığında 1.000 Apex Coin satın alabileceğiniz için, bir sandık 80p’dir. Bunu 500 ile çarpın ve harcadığınız her 400 £ için bir yadigar setini garanti edersiniz. Değer değer mi siz karar verin.

Apex Legends’ta hangi yadigar setleri var?

Şu anda oyunda sadece bir yadigar var, bu da Wraith için. Anladığınızı bileceksiniz çünkü Apex Crate açık patladığında kırmızı renkte yanıp sönecek ve içeride bir intip quip, afiş pozu ve yakın dövüş bıçağı için benzersiz bir cilt alacaksınız. Yukarıda bahsedilen SSS oyuna daha sonra yadigar setlerinin ekleneceğini teyit ediyor, bu yüzden oyundaki her bir Efsane için en az bir set olacak.

Apex Legends Rehberleri
Apex Legends Rehberleri

Apex Legends ile ilgili rehberler, çözüm önerileri ve diğer içeriklerin bir listesini burada bulabileceksiniz. Bazı rehberlerimiz hazırlık aşamasında olabilir. Takipte kalın.

  1. Apex Legends: Hairloom Nedir Nasıl Alınır?
  2. Apex Legends'da Charge Towers Nasıl Çalışıyor?
  3. Apex Legends'da CP Nedir?
  4. Apex Legends Kings Canyon Harita Rehberi
  5. Apex Legends Preparing Kısmında Takılma Sorunu
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Apex Legends Preparing Kısmında Takılma Sorunu