Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Flare Gun Nasıl Bulunur?

#survival #hayattakal #games

#StrandedDeep ‘teki Flare Guns, taşınabilir bir ışık kaynağı olarak ve çevreye korku vermenin harika bir yolu olarak hizmet eder. Ayrıca oyunun ilerlemesinin önemli bir parçası haline gelebilirler; oyuncular sonunda adadan kaçmak için geçen uçakları veya gemilere işaret için kullanılabileceklerini düşünüyorlar. Bu olasılığı göz önünde bulundurarak, bir Flare Gun’un nerede bulunacağını bulmak harika bir fikirdir. Bu rehberde, Stranded Deep’te bir işret fişeğinin nasıl alınacağını ele alacağız.

Flare Gun (İşaret Fişeği) nerede bulunur?

İşaret fişekleri esas olarak gemi enkazlarından alınabilir bir eşya olarak bulunur. Batıkların yakınında veya çeşitli adalarda ve okyanusun dibinde bulabilirsiniz. Uçak enkazları da dahil olmak üzere her gemi enkazı tipi, İşaret fişeği tabancası ve diğer araçlar veya eşyalar da dahil olmak üzere çeşitli türlerde alınabilir öğelerin bulunabileceği birkaç alan içerir. Bir kez bulunduğunda, Flare Gun mermi bitmeden sadece iki kez ateşlenebilir.

Ana bölmelerde, konsol dolaplarından büyük bileşenler de bulabilirsiniz. Bununla birlikte, derinlerde veya okyanusun etrafında bulunan gemi enkazları konusunda dikkatli olmanızı öneririz. Çünkü bu bölgelerde bazen köpekbalıkları olacaktır. Biriyle yüz yüze gelirseniz, Stranded Deep’te bir köpekbalığını nasıl öldüreceğinizi açıklayan rehberimizle nasıl başa çıkacağınızı öğrenebilirsiniz. Köpekbalıkları bir yana, sualtı batıklarını keşfetmek de boğulmayı önlemek için bir su tankı kullanılmasını gerektirecektir.

Hem uçaklarda hem de gemilerde, konteyner kasaları, dolaplar ve kilitli dolaplar gibi birkaç lootable konteyner bulunacaktır. Bunlar genellikle hayatta kalmanız için hayati önem taşıyan son derece değerli malzemelere sahip olacaktır. Onları iyice keşfettiğinizden emin olun.

Hem gemi enkazları hem de Stranded Deep Flare Gun hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Bununla birlikte, gemi enkazlarını bulmak için yola çıkmadan önce, bir sal inşa etme kılavuzumuza göz atmanızı öneririz, çünkü sal, hem suda hem de çeşitli adalarda bulunan gemi enkazlarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Diğer bütün rehberlerimiz ise alt kısımda.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Spor Oyunları

FIFA 23'te Trainer Nasıl Kapatılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Kings Canyon Harita Rehberi