Battle Royale

Apex Legends’ın Pathfinder’ı Nerfleniyor

Bir Mirage veya #Pathfinder ana karakterine bağlı olarak, bu sezon #ApexLegends kariyerinizin en iyi veya en kötü günü olabilir, çünkü beşinci sezon yaması oyunun metasında bir sürü değişiklik getiriyor.

Yeni efsane Loba’nın eklenmesinin yanı sıra, Respawn’ın yama notlarından gelen büyük haber, normalde hareketliliği nedeniyle en güçlü efsanelerden biri olarak kabul edilen Pathfinder’ın kanatlarının kırmış olmasıdır. Aslında, taktik kıskacının artık 15 yerine 35 saniyelik bir bekleme süresine sahip olması nedeniyle, bir tasarımcı yama notlarında “Apex’te hızlı bir şekilde yeniden konumlandırma gücü göz önüne alındığında, Pathfinder’ın kavrama kancasını bir dövüşte birden çok kez kullanabilmek hem çok güçlü hem de haksız savaştır ” şeklinde açıklama yaptı. Bu, Pathfinder şebekelerinin anlarını akıllıca seçmesi gerektiği anlamına geliyor, çünkü savaşın ortasında bir çengelin kaçırılması artık oldukça ölümcül olabilir.

Bu arada, (genellikle Apex topluluğu tarafından desteklenmediği düşünülen) profesyonel bamboozler Mirage’a, mevcut yeteneklerinde yeni yetenekler ve ciddi iyileştirmelerle birlikte tam bir makyaj yapıldı. Bir yem ortaya çıkaran taktik yeteneği ruhsallığı, şimdi Mirage’ın hareketlerini taklit ederek kontrol etmesine izin veriyor ve bir öncekini aynı anda kaldıran başka bir yem bırakabiliyor. Tuzaklar şimdi 60 saniye sürüyor.

Mirage’ın önceki nihai kaybolan eyleminin yerini, partinin hayatı denilen ve hareketlerini taklit etmek için bir takım tuzakları bırakan bir yetenek aldı. Önceki pasifine yeni bir bükülme verildi, sadece yıkıldığında değil, aynı zamanda yeniden doğmuş bir işaretçi kullanırken ve bir takım arkadaşını canlandırırken, takım arkadaşına yardım ederken pelerin yapmasına izin verdi.

Ve son olarak, oyunculara başarılı bir bambuza ulaştıklarında haber vermek için, Mirage’ın “bamboozled” hattı şimdi başka bir oyuncu bir yem vurduğunda ortaya çıkacak. Bu çok daha tatmin edici.

Apex Legends, oyundan düşünce yeniden bağlanma

Yama ayrıca bir dizi yaşam kalitesi değişikliği, diyalogları karakterler arasında daha ikna edici hale getirmek için değişiklikler ve bir beklenmedik şekilde maça tekrar katılmaya izin veren oyunculara yeniden bağlanma seçeneği sunuyor . Eğer oyundan düşerseniz, yapmanız gereken tek şey oyunu yeniden başlatmak ve lobiye girmek, o zaman Apex otomatik olarak yeniden bağlanır. Ancak, oyuncu bağlantısı kesilmişken oyuncu karakteri oyun dünyasında AFK olarak kalacağından, bu süre zarfında yine de nakavt edilebileceği veya öldürülebileceği konusunda bilginiz olması lazım. Bu, Görev Yöneticisi’nin yardımını içeren küçük bir oyun meydan okuması gibi.

Tam yama notlarında buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
FortniteRehber

Fortnite: Ücretsiz Major Mancake Kostümü

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Fortnite

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Battle Royale

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Planda Yeni Bir Titanfall Oyunu Yok