Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2: Bannerlord Multiplayer Oynama Rehberi

Uzun zamandır beklenen Mount & Blade 2: Bannerlord sonunda oynanabilir ve şimdi çok oyunculu modu hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bu beklenen ortaçağ RPG / savaş simülatörü, takım tabanlı kuşatma saldırıları, takım ölüm maçları ve iki adet 6’ya 6 PVP modu içerir. Yani, tek oyunculu kampanyadan bıktıysanız, çevrimiçi olarak diğer oyuncularla her şekilde oynayabilirsiniz.

Mount & Blade 2: Bannerlord Multiplayer’a sahip mi?

Ne yazık ki, Mount & Blade 2: Bannerlord’un çok oyunculu / kooperatif kampanyası YOKTUR. Bununla birlikte, geliştirici ve yayıncı TaleWorlds Entertainment’ın önümüzdeki aylarda bazı değişiklikler yapması muhtemeldir. Bunun çok oyunculu bir kampanya seçeneği içerip içermeyeceği şu an için olası görünmüyor.

Mount & Blade 2: Bannerlord çok oyunculu seçeneklerinin tümü aşağıdadır:

Kuşatma : Takım tabanlı bir kale savunma / saldırı maçı. Bir taraf kaleyi savunurken, diğer taraf onu ele geçirmeye çalışır.
Takım Ölüm Maçı – Bir takım diğer takıma karşı mücadele eder.
Çatışma – Bu 6 vs 6 PVP oyun modudur. Burada, her oyuncunun belirli sayıda puanı vardır. Bu takımları diğer takıma geçmeden önce ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uyacak şekilde birlik ve ekipmanlara harcıyorsunuz.
Kaptan Modu – Bir kez daha bu 6’ya 6 ve PVP’dir, ancak her oyuncu bir grup CPU takım arkadaşını savaşa yönlendirir ve sadece biri zafer kazanır.

Bir kez daha hatırlatmak gerekirse, muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içinde oyuna bazı değişiklikler olacağını unutmayın. Bu modlardan herhangi biri dengeleme veya hata düzeltmeleri için değiştirilebilir. Şanslıysak, belki de birbirleriyle çevrimiçi oynamak için farklı yollar içerecekler! Değilse, Bannerlord hala tek oyunculu ve çok oyunculu seçenekleri arasında bol miktarda aksiyon vaat ediyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare ve Warzone’da COD: Mobile Saatinin Kilidini Açma