Nişancı Oyunu

Risk Of Rain 2 Ağustos 2020’de PC İçin Çıkıyor

#RiskofRain2 ‘nin resmi #PC lansmanı riski Ağustos ayına kadar ertelendi. Konsollar, sonbaharda bir dizi yeni özellik ve içerik beklenen resmi lansmanı görecekler. Hopoo Games, Cuma günü bir Steam blog yayınında yol haritasındaki değişiklikleri ayrıntılı olarak açıkladı ve Mayıs ayının başında topluluğun resmi lansmandan ne istediğine dair yaptığı bir tweet’e yanıt olarak stüdyoda geri bildirim aldı. Geliştirici, oyunun Erken Erişim’den ayrılmadan önce “üzerinde çalışabileceğimiz birkaç iyileştirme alanı” olduğunu öğrendiğini söyledi.

Hopoo Games, “Zamanlama COVID-19 nedeniyle değişmedi – işimizin çoğunlukla etkilenmediği için inanılmaz şanslıyız.” “1.0 Güncellemesinin kapsamını genişlettiğimiz için zamanlama değişti.” açıklamasını yaptı. Yeni resmi lansman, bir sunucu tarayıcısıyla birlikte özel ve genel maçlar için topluluk tarafından barındırılan özel sunucular da dahil olmak üzere daha iyi çevrimiçi işlevselliğe sahip olacak. Hopoo Games, oyunun bu kadar popüler olmasını öngörmediğini ve başlangıçta uyguladığı hızlı oyun araçlarının oyuncuları gerektiği kadar desteklemediğini söyledi.

“Quickplay, özellikle oyunun ne kadar popüler olabileceğini bilmediğimiz için önemli bir işlev gördü. Sadece bu değil, aynı zamanda oyun sadece bir eşleşme bulmaya ihtiyaç duyduğu için gelişti.” açıklaması yapıldı.

Yepyeni bir Survior, son aşama, boss ve daha fazla eşya ve ekipman da dahil olmak üzere yeni içerik de yolda.

Nintendo Switch, Xbox One ve PS4 sürümü için Haziran güncellemesi hala devam ediyor. Bu güncelleme zaten PC’de yayınlanan yeni eşyaları, aşamaları ve bossları sizlere sunacak. Konsollardaki resmi lansman bu sonbaharda şu an için net olarak bilinmeyen bir tarihe ertelendi.

“Umudumuz 1.0’a kadar daha sık geliştirmeler yapmaktır, eklediğimiz ilginç özellikler veya yenilikler 1.0’ı Risk of Rain 2’nin tam sürümüyle kendini daha çok hissettirecek.”

Risk of Rain 2 hakkında daha fazla bilgi

Risk of Rain 2, Hopoo Games tarafından geliştirilen üçüncü şahıs bir roguelike video oyunudur. Risk of Rain’in devamı niteliğindedir ve Gearbox Publishing tarafından desteklenmektedir. Şu ana kadar oyuncuların %95’inin beğenisini kazanan Risk Of Rain 2 28 Mart 2019’da piyasaya çıktı ve hala geliştiriliyor. Unity oyun motoruyla geliştirilen Risk Of Rain 2’nin tek oyunculu (single player) ve çok oyunculu (multiplayer) modları bulunuyor. Hopoo Games ile birlikte geliştirme aşamasında ayrıca PlayEveryWare de bulunuyor. PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows için geliştirilen oyunun tam sürümü PC için bu Ağustos ayında çıkacak. Gelen bilgilere göre konsollar için ise Sonbaharda çıkacağı söyleniyor. Oyunun genel kategorisi: 3. şahıs nişancı oyunu olarak belirlenmiş durumda.

Risk of Rain 2 system requirements (sistem gereksinimleri)

Yazımıza da konu olan PC sürümü için Risk of Rain 2 system requirements gereksinimlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ya da daha yenisi, 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-6100 / AMD FX-8350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 580 / AMD HD 7870
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Risk of Rain 2 erken erişimdedir ve sistem gereksinimleri geliştirme aşamasında değişebilir.
Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 ya da daha yenisi, 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4670K / AMD Ryzen 5 1500X
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 680 / AMD HD 7970
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Risk of Rain 2 erken erişimdedir ve sistem gereksinimleri geliştirme aşamasında değişebilir.

Risk of Rain 2 Türkçe

Steam sayfasına bakıldığı zaman oyunun Türkçe desteğinin bulunduğu görülebiliyor. Yani Risk of Rain 2 Türkçe oynanabilir. Bununla birlikte bu desteğin şimdilik sadece arayüz ile sınırlı olduğunu belirtelim. Oyun oyun içi herhangi bir Türkçe desteği yok. Sadece menüler, butonlar belki altyazılar Türkçe desyeğine sahipken örneğin herhangi bir ses ve seslendirme ya da başka bir Türkçe içerik bulunmuyor. Bilgilerinize sunarız.

Risk of Rain 2 Download (İndir)

Risk of Rain 2’yi bilgisayarından oynamak isteyenler bir Steam hesabına ihtiyaç duyacaklar. Risk of Rain 2 Steam üzerinden oynanabilen bir oyundur. İndirmek için buraya ya da hemen alt kısımdaki bağlantıya bakın.

Risk of Rain 2
Risk of Rain 2
Geliştirici: Hopoo Games
Fiyat: 70 TRY

Bunun yanında oyunun erken erişimde olduğunu ve göreceğiniz üzere bu yazı yazılırken 60₺ ücreti olduğunu da eklemek gerekiyor. Steam kütüphanenize ekledikten sonra Steam arayüzü üzerinden oyunu indirip biglisayarınızda açabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberThe Ascent

The Ascent - Kalkanlı Düşmanları Nasıl Yenersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Görevleri Nasıl Takip Edersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

The Ascent

The Ascent Karakter Geliştirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone – MP7 Mud Dauber SMG Nasıl Açılır?