Battle Royale

Garena Free Fire’ın Yeni Karakteri Wolfrahh Duyuruldu

#Garena ‘nın kazanç açıklamasının bir parçası olarak, #FreeFire ‘ın günlük 80 milyondan fazla aktif kullanıcı için yeni bir rekor elde ettiği bildirildi. Bu, oyunun ilk olarak Mart ayında bildirilen 60+ milyon online kişi rekorunu kırdığını gösteriyor. Haberler, oyunun en son oynanabilir karakteri Wolfrahh’ın ortaya çıkmasıyla birlikte geldi. Free Fire Brazil’den bir tweet’e göre, özel yeteneğine Centre of Attention denir ve bir düşmanın kollarını ve bacaklarını vururken daha fazla hasar verir. Ancak kafa vuruşları, yetenek etkin olduğunda daha az hasar verir. Yani bir headshot ustası değilseniz bu karakter yani Wolfrahh sizin için daha kullanışlı olabilir.

Sea Yönetim Kurulu Başkanı ve Grup CEO’su Forrest Li, Free Fire’ın muazzam kullanıcı tabanına “yeni ve mevcut kullanıcıları yeni, yaratıcı ve son derece yerelleştirilmiş içerikle sürekli olarak güncelleme çabalarımız sayesinde” ulaşıldığına inanıyor.

Şirketin oyuncular için çabaları arasında, bölgesel olarak popüler isimler ile birlikte çalışmak ve Day of the Dead etkinlikleri ve Endonezya aksiyon yıldızı Joe Taslim’in oynadığı bir dizi kısa film de dahil olmak üzere belirli pazarlar için içerik oluşturmak yer alıyor. Örnek vermek gerekirse Jota oynanabilir bir oyun içi karakter olarak eklendi ve şu ana kadar oyunun Endonezyalı kullanıcılarının yarısından fazlası Taslim’in avatarı Jota olarak bir oyun oynadı.

Bir başka önemli nokta, standart Free Fire’ın düşük özellikli cihazlarda çalışabilmesidir. Bununla birlikte, haberler daha önce daha yüksek özellikli telefonlar için Free Fire’ın görsel olarak geliştirilmiş bir sürümü olan Free Fire Max’i yaydı. Konuyla ilgili daha önce yayınladığımız haberimizi burada bulabilirsiniz. Yakın gelecekte oyunun üst düzey cihazlar için daha kaliteli görsellere sahip bir sürümünün çıkacağı neredeyse kesin gibi.

Garena Free Fire’ı App Store ve Google Play’den ücretsiz bir oyun olarak indirebilirsiniz.

‎Free Fire
‎Free Fire
Fiyat: Ücretsiz+
Free Fire
Free Fire
Geliştirici: Garena International I
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Serious Sam 4’ün Yeni Videosu Yeni Silahlar ve Düşmanlarla İlgili Bilgi Veriyor