RehberRol Oyunu

Skyrim’in Mutlaka Tamamlamanız Gereken 10 “Gizli” Görevi

Bu 10 gizli görevi bulana kadar #Skyrim ile işiniz bitmedi demektir. Bazılar oyundaki en iyi görevlerden. Mutlaka bu rehberimizden faydalanarak içinde yapmadıklarınız varsa şimdiden başlayın.

Büyük haritasının her tarafına dağılmış Skyrim gizli görevleri var. Kıtanın daha az ziyaret edilen köşelerinde bulunabilen ve hatta bazı şehirlerde saklanan ilginç hedefler sunan yerler. Saatlerce ilginç oyun, ilginç ve benzersiz yağma ve tamamlarsanız daha fazlasını sunabildikleri için bu görevleri aramaya değer.

Keşfetmek, sormak ve takip etmek yerine size zaman kazandırmak için, Skyrim’in üstlenileceği en iyi gizli görevlerden bazılarını bulmak adına  bu listeyi kullanın. Zamandan tasarruf edersiniz ve doğrudan iyi şeylere odaklanırsınız.

 

Forbidden Legends

 

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Modern Warfare Eski Bir MW3 Haritasını Geri Getiriyor