Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Haber

Yeni Bir Star Wars VR Oyunu Geliştiriliyor

Bu sizi VR kulaklık almaya zorlayacak bir duyuru olabilir. Muhtemelen, yeni bir #StarWars #VR deneyimi yakında karşımıza olacak.

#Lucasfilm stüdyosu #ILMxLAB (Vader Immortal gibi diğer VR oyunlarından sorumlu) tarafından yaratılan Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge, bu yılın ilerleyen günlerinde yeni bir aksiyon-macera oyunu karşımıza çıkarabilir. Oculus Studios ile işbirliği içinde geliştirildiği söylenen oyunun platformları hakkında daha fazla ayrıntı yok. Hikaye, Son Jedi ve Skywalker’ın Yükselişi arasında bir sürede geçiyor ve oyuncuların kendi maceralarını yaşamalarına izin verirken, “Star Wars galaksisindeki hem yeni hem de ikonik karakterlerle” karşılaşarak, “çok çeşitli oyun stilleri ve zorluk ayarları sunuyor”.

Disney, Galaxy’s Edge ve diğer Star Wars oyunları arasındaki entegrasyonu teşvik etmeye istekli görünüyor ve adından da anlaşılacağı gibi, bu VR oyunu da bu konua bir istisna olmayacak. Oyun, Batuu gezegeninde, Galaxy’s Edge’de görülen Black Spire Outpost’un eteklerinde gerçekleşiyor: Outer Rim taraflarında eski bir ticaret durağı olarak tanımlanıyor ” Burası bir zamanlar eski alt ışık hızı rotasında Ticaret rotası olarak yoğun bir kavşaktı “. Ayrıca roguelar ve kaçakçılar gibi First Order’dan kaçınmaya çalışanlar için bir cennettir. Tatooine ile oldukça benzerdir ama daha az kum vardır.

ILMxLAB bu unvanın “tek yönlü iletişim” in ötesine geçerek “deneyiminizi ileriye götüren sonuçsal seçimler yapan bir dünya içindeyken” etkileyici bir hikaye anlatımı şeklinde geçeceğini umuyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Star Wars Jedi: Fallen OrderStar Wars Serisi

Bir Star Wars Kahramanı Cal Kestis'in Hayat Hikayesi

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da K-405 Droid Nasıl Yenilir?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'da Su Rampasına Nasıl Tırmanılır?

RehberStar Wars Serisi

Star Wars Jedi Survivor'daki Tüm Bounty Hunter Konumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
MU Origin 2: Yeni Magic Gladiator Sınıfı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey