Haber

Steam’in Yaz İndirimleri Tarihi Sızdırıldı

Steam’de bu yaz satışları için tarihler sızdırılmış olabilir.

Steam, büyük satışlarıyla, indirimleriyle bilinir ve elbette, efsanevi Steam Yaz İndirimi’ni yakın gelecekte bir kez daha deneyimleyeceğiz. Ama bu ne zaman olacak? Tarihler şimdi sızdırılmış gibi görünüyor. Pavel Djundik Steam Veritabanında çalışıyor ve Çin kaynaklarına göre Steam Yaz İndirimi 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek, bu yüzden iki haftalık ucuz PC oyunları bulma şansımız olacak.

“Çin kaynakları, Steam yaz satışının 25 Haziran’da başlayacağını söylüyor. Genel olarak güvenilir, ancak tam olarak doğrulanmadı.” Daha sonra tarihlerin teyit edildiğini söyleyen bir tweet daha yayınladı. Bu yaz hangi PC oyunlarını satışta görmeyi umuyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıya bırakın.

Ayrıca Bakınız:   Steam Kendi Online Rekorunu Kırdı

cs go vac hatası

Steam Yaz İndirimleri

Yazıda ucuz PC oyunları denmesi kesinlikle kalitesiz oyunların yayınlanacağı anlamına gelmiyor. Oldukça kaliteli yapımlar büyük indirimlerle Steam üzerinden alınabiliyor. Genelde büyük indirimler %70 civarında gerçekleşiyor. Daha yeni çıkmış oyunlarda bile indirimler yapılabiliyor. Bu açıdan bir çok kişi oyun almak için bu tür büyük Steam indirimlerinin gerçekleştiği yaz indirimlerini bekliyor.

İndirimler çok büyük olduğu için tarihler bir o kadar gizli tutulmaya çalışılıyor. Bunun sebebi de normalde oyunu normal fiyattan alacak bir kişi indirim tarihlerini öğrendiği zaman alışveriş etmeyerek daha fazla bekliyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Yeni Bir Star Wars VR Oyunu Geliştiriliyor

Haber

Blizcom 2020 İptal Edildi

Haber

Epic Games'in Yeni Ücretsiz Oyunu Civilization 6 Oldu, Sırada Hangisi Var?

Haber

Beyond: Two Souls Steam Versiyonu Sızdırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Total War: Warhammer 2’nin Fragmanı Etkileyici Görünüyor